Lėšų valdymas

Grynųjų pinigų srauto ir likvidumo valdymas, apžvalga, kontrolė ir tikslūs procesai.

Siūlome aukštos kokybės grynųjų pinigų valdymo, lanksčius likvidumo valdymo sprendimus ir vietos paslaugas. Bendradarbiaudami su jumis nustatysime esminius įmonės finansinės vertės grandinės aspektus ir įvertinsime, kaip jie veikia šiandien ir kaip veiks ateityje. Taip pat padėsime jums priimti tinkamus sprendimus ir sudarysime galimybę vadovautis pačiais geriausiais šios srities finansiniais procesais.

Finansinis stabilumas
Galime padėti jums optimizuoti sąskaitų struktūros, likvidumo valdymą ir atitinkamai sustiprinti įmonės finansinį stabilumą. Taip sumažės poreikis naudotis išoriniais finansavimo šaltiniais ir pagerės pagrindinių įmonės rodiklių santykis.

Apžvalga ir kontrolė
Mūsų sprendimai padeda realiuoju laiku apžvelgti įmonės likvidumo rodiklius, įvertinant visų bendrovės filialų veiklą, valiutą ir geografinę aprėptį. Be to, įmonės riziką galite kontroliuoti inkasuodami grynuosius pinigus ir valdydami vidaus paskolas bei sąskaitų likučius.

Aiškūs procesai
Sprendimus pritaikysime pagal jūsų verslo poreikius ir esamą įmonės IT infrastruktūrą. Taigi galėsite perduoti mums vykdyti tokias užduotis kaip balanso sudarymas. Be to, padėsime jums patobulinti procesus, užtikrinsiančius optimalesnį įmonės rizikos valdymą.

Strateginio pobūdžio konsultacijos ir skaitmeniniai sprendimai
Siūlome ir strateginio pobūdžio konsultacijas likvidumo valdymo klausimais. Galite pasirinkti patys pervesti lėšas iš vienos įmonės sąskaitos į kitą arba patikėti tai automatiškai daryti mums. Be to, galime realiuoju laiku teikti jums išsamią informaciją apie sąskaitas per profesionalią elektroninės bankininkystės platformą ir kitais skaitmeniniais kanalais.

Toliau aprašyti keli mūsų siūlomi likvidumo valdymo sprendimai. Taip pat teikiame specializuotus, konkrečiai įmonei pritaikytus sprendimus.

Padėkite savo verslui augti!

Skirtingi būdai valdyti likvidumą

 • Apžvalga realiuoju laiku

  Apžvalga realiuoju laiku

  Jeigu naudojatės mūsų elektroninės bankininkystės platforma, galite realiuoju laiku peržiūrėti savo sąskaitų duomenis. Tai padeda valdyti likvidumą.
 • Mokėjimai ir inkasavimas

  Mokėjimai ir inkasavimas

  Tam, kad procedūros, susijusios su kasdieniais ir reguliariais mokėjimais, būtų efektyvios, išnaudokite elektroninės bankininkystės platformos „Danske eBank“ teikiamas galimybes ir mokėjimo failus importuokite tiesiai iš įmonės apskaitos programos. Be to, galite sukonfigūruoti įmonės valdymo sistemą ir banką sujungiančią elektroninio aptarnavimo paslaugą, leidžiančią kliento ir banko serveriams automatiškai keistis duomenimis.
 • Balansas

  Balansas

  Lėšų balansas reiškia, kad lėšas iš parinktų sąskaitų automatiškai pervesime į vieną. Taip galėsite lengviau kontroliuoti likvidumą.
 • Automatinis lėšų koncentravimas

  Automatinis lėšų koncentravimas

  Pasirinkę šį sprendimą, galėsite įvertinti visos įmonių grupės likvidumą, taip pat valdyti atskiroms grupės įmonėms taikomus kredito limitus bei palūkanų normas. Be to, pasirinkdami platesnį rizikos valdymo modelį ir nustatydami vidaus kredito limitus, optimizuosite grynojo likvidumo rodiklius bei palūkanų normas. Siūlome įvairius lėšų sujungimo sprendimus. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite.
 • Sąskaitų užsienio bankuose valdymas

  Sąskaitų užsienio bankuose valdymas

  Naudodamiesi šia paslauga, galėsite valdyti užsienio bankuose turimas sąskaitas. Pavyzdžiui, galėsite persiųsti prašymą atlikti pavedimą iš jūsų sąskaitos užsienio banke ir užsisakyti atitinkamos sąskaitos bei operacijų ataskaitas.

Konsultacinės paslaugos

Grynųjų pinigų valdymo optimizavimas

Optimizuodama grynųjų pinigų valdymą, jūsų įmonė turės galimybę objektyviai įvertinti, kaip valdomi grynųjų pinigų srautai bei likvidumas. Šios paslaugos esmė – apibūdinti įmonės vidaus veiklos procesus ir rasti būdų juos pagerinti.

Optimizavus grynųjų pinigų valdymą, atsiranda daugiau išteklių ir sumažėja įmonės išlaidos, pavyzdžiui:

 • Optimizavus ir racionaliai administruojant kasdienius mokėjimus, atsiranda papildomų finansinių išteklių.
 • Įdiegus detalius gautinų sumų kontrolės mechanizmus, sumažėja įmonės poreikis skolintis ir taikyti palūkanas.

Apyvartinio kapitalo valdymas

Siūlome įvertinti, kaip jūsų įmonėje valdomas apyvartinis kapitalas. Atlikę vertinimą, pateiksime neišnaudotų galimybių apžvalgą ir rekomendacijas, kaip pagerinti padėtį.


Jums taip pat gali būti aktualu