Patogesnis asmens duomenų saugojimas ir valdymas

Nuo 2018 m. gegužės 25 d. asmens duomenų valdymas - dar patogesnis.

Pokyčius lėmė visoje Europos Sąjungoje įsigaliojantis  Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (angl. General Data Protection Regulation, GDPR), kuris taikomas įmonėms, organizacijoms, viešoms įstaigoms ar kitiems juridiniams asmenims veikiantiems Europos Sąjungoje.

Ką turite žinoti?

Kodėl kaupiame asmens duomenis?

Asmens duomenis kaupiame ir naudojame siekdami Jums suteikti aktualiausias ir tinkamas paslaugas, taip pat užtikrinti finansinių paslaugų saugumą ir atitikti mums, kaip finansų įstaigai keliamus teisinius reikalavimus.Pranešimas dėl asmens duomenų apsaugos

„Danske Bank“ pranešimas dėl asmens duomenų apsaugos apibrėžia, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenimis: kodėl, kokie ir kada asmens duomenys yra kaupiami, kokiais atvejais jais galima dalintis.

Susipažinkite su savo teisėmis, skaitykite dokumentą.

Paprastesnė apžvalga

Nuo 2018 m. gegužės 25 d. galite užsisakyti apie save kaupiamų duomenų konsoliduotą ataskaitą. Tai padaryti galite Jums patogiu būdu susisiekę su banku.
Ką pokyčiai reiškia verslo klientams?

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas yra taikomos privatiems asmens ir duomenims apie privačius asmenis, duomenims apie juridinius asmenis reglamentas nėra taikomas.

Jei Jūs, kaip asmuo esate susijęs su verslo klientu

Jei esate susijęs su „Danske Bank“ verslo klientu, kuris yra mūsų klientas, gali būti, kad mes tvarkome Jūsų asmens duomenis. Pavyzdžiui, galėjome įregistruoti Jūsų asmens duomenis, jei esate savininkas, įgaliotas parašo teisę turintis asmuo. Šiems Jūsų duomenims reglamentas yra taikomas.