Pranešimas dėl tolimesnio mūsų bendradarbiavimo

Siekiant stiprinti savo pozicijas Šiaurės šalyse, „Danske Bank“ nusprendė veiklą Baltijos šalyse koncentruoti išskirtinai tik į Šiaurės šalių dukterinių įmonių arba globalių organizacijų aptarnavimą.

Atnaujinta strategija palaipsniui pradėta taikyti nuo 2018 m. balandžio 26 d. ir paveiks banko ir privačios bankininkystės klientų bei vietinio verslo santykius. Šiaurės šalių dukterinėms įmonėms ir globalioms organizacijoms pokyčių nebus.

Keičiamas Baltijos šalių verslo modelis

„Danske Bank“ grupė siekia stiprinti pozicijas Šiaurės šalių rinkose, taigi atitinkamai veiklos strategija pritaikoma ir Baltijos šalyse. Tokiu būdu bus suvienodinti ne Šiaurės šalyse veikiančių padalinių verslo modeliai ir „Danske Bank“ Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje klientus aptarnaus taip pat, kaip tarkime Vokietijoje ar Lenkijoje.

Įtaka mūsų bendradarbiavimui su privačios bankininkystės ir vietinio verslo klientais

Esamos sutartys ir mūsų įsipareigojimai lieka galioti:

 • Verslo ir asmeninės paskolos, įskaitant būsto paskolas, lieka galioti esamomis sąlygomis, sudarytos sutartys nesikeičia.
 • Esamos kasdieninės bankininkystės paslaugos teikiamos kaip įprasta, iki atskiro pranešimo.
 • Bankas nebegalės sudaryti naujų susitarimų dėl finansinių paslaugų su Jumis.
 • Tiek verslo, tiek privačios bankininkystės klientams kasdienės bankininkystės ir taupymo paslaugos, planuojama palaipsniui bus nutrauktos per 2018 m. Apie laukiančius sutarčių ir paslaugų teikimo pokyčius Jus informuosime atskiru pranešimu.

Daugiau detalių Jums pranešime artimiausiu metu

Mes Jums detaliai pranešime, kokiomis sąlygomis ir kokiais etapais keisis kiekvienos konkrečios paslaugos teikimas, kokios paslaugos ir mūsų sudarytos sutartys bus nutraukiamos. Pokyčiai paveiks tiek mūsų ir Jūsų verslo, tiek Privačios bankininkystės klientų (jei tokiais esate) verslo santykius. Sieksime būti atviri ir apie visus pokyčius Jus informuoti iš anksto, detaliai ir aiškiai.
 

Norėdami nutraukti paslaugų sutartį su „Danske Bank“, tai galite padaryti dviem būdais:

 • pateikdami prašymą laisva forma „Danske eBanke“
 • atvykę į artimiausią „Danske Bank“ verslo centrą

Jeigu turite paskolą ar lizingą, einamosios sąskaitos uždaryti negalėsite. Norėdami pateikti prašymą dėl išankstinio sutarties nutraukimo, susisiekite su savo vadybininku.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip tai paveiks privačios bankininkystės ir vietinio verslo klientus? Ar būtina imtis veiksmų jau dabar?

  Visos esamos paslaugos klientams bus teikiamos taip, kaip bankas yra įsipareigojęs. 
   

  Verslo ir asmeninės paskolos, įskaitant būsto paskolas, lieka galioti esamomis sąlygomis, sudarytos sutartys nesikeičia. Esamos kasdieninės bankininkystės paslaugos teikiamos kaip įprasta, iki atskiro pranešimo. Tiek verslo, tiek privačios bankininkystės klientams kasdienės bankininkystės ir taupymo paslaugos, planuojama, palaipsniui bus nutrauktos per 2018 m. Apie pokyčius Jus informuosime detaliai iš anksto, ne mažiau nei 60 dienų iki jų įgyvendinimo.

  Norėdami nutraukti paslaugų sutartį su „Danske Bank“, tai galite padaryti dviem būdais:

  •  pateikdami prašymą laisva forma „Danske eBanke“
  •  atvykę į artimiausią „Danske Bank“ verslo centrą

  Jeigu turite paskolą ar lizingą, einamosios sąskaitos uždaryti negalėsite. Norėdami pateikti prašymą dėl išankstinio sutarties nutraukimo, susisiekite su savo vadybininku.

 • Kokie klientai yra vadinami Šiaurės šalių dukterinėmis įmonėmis arba globaliomis organizacijomis? Kaip pokyčiai paveiks šiuos klientus?
  Šiaurės šalių dukterinėmis įmonėmis arba globaliomis organizacijomis yra „Danske Bank“ grupės klientai, kurių būstinė yra vienoje iš Šiaurės šalių, taip pat globalios organizacijos, turinčios sąsajų su Šiaurės šalimis ir kurias aptarnauja „Danske Bank“ grupė.

  Artimiausiu metu šie tarptautiniai klientai nepajus jokių pasikeitimų. Ilgainiui pokytis leis mums teikti dar aukštesnės kokybės aptarnavimą savo klientams bei sukurti visose šalyse vienodą aptarnavimo modelį bei vertės pasiūlymą. Tokiu būdu ilgainiui „Danske Bank“ padaliniai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje klientus aptarnaus taip pat, kaip, tarkime, Vokietijoje ar Lenkijoje. „Danske Bank“ grupės tikslas – aptarnauti savo klientus vienodai visose rinkose, bet kurioje pasaulio šalyje.

  Kadangi mūsų verslo santykiai tęsiasi be pakitimų, Jums nereikia imtis jokių veiksmų. Jei tarptautinių klientų darbuotojai yra „Danske Bank“ privačios bankininkystės klientai, deja, aukščiau aprašyti pokyčiai juos paveiks.