Danske Bank Lietuvoje

Prisijunk prie mūsų

Kas mes?

Esame strateginis „Danske Bank“ grupės padalinys, teikiantis finansų, IT ir kitas verslo paslaugas, skirtas aptarnauti mūsų klientus Šiaurės šalyse ir užtikrinantis sklandžią banko veiklą.
Kasdien sukame galvas, kaip galėtume peržengti nusistovėjusias bankininkystės ribas ir pakelti jau įprastus finansinio sektoriaus standartus.
Šiuos sau išsikeltus iššūkius stengiamės įveikti derindami du skirtingus, bet vienas kitą papildančius, pasaulius: per 150 metų gyvavimo „Danske Bank“ sukauptas žinias ir patirtį bei startuolišką dvasią.

Įdomūs faktai

4000+ darbuotojų 

30 % darbuotojų kasmet palypėja karjeros laipteliu arba keičia profesiją

100+ skirtingų profesijų

15 % lyderių Lietuvoje vadovauja globalioms komandoms

54 % moterys / 46 % vyrai

Nuo 18 iki 67 m. amžiaus

Nuėjome ilgą kelią

  • 2006 m. „Danske Bank“ įsigijo SAMPO bankininkystės verslą Lietuvoje

Mūsų socialinė atsakomybė 

„Danske Bank“ tikime žmonėmis ir nuoširdžiai rūpinamės savo bendruomene – tiek viduje, tiek išorėje.

d17efcf1-73a4-48dc-b3f4-593e31aa46f8

 

Sužinok daugiau

#FreeToBeMe 

Gerbiame ir vertiname žmonių unikalumą ir įvairovę, nepriklausomai nuo kilmės, tapatybės, profesinio lygio ar aplinkybių. Siekiame sukurti įtraukiančią darbo aplinką, kurioje skirtumai yra mūsų stiprioji pusė ir kurioje žmonės jaučiasi vertinami bei gali realizuoti visas savo galimybes.

Skaityti daugiauc523e119-00090253-725cd375

„Danske Bank“ siekia keisti požiūrį į žmonių įvairovę – jungiasi prie pasaulinės LGBT+ programos

Tolerancijos ir žmonių lygybės idėjoms įgyjant vis didesnę svarbą, į tai dėmesį atkreipia ir didžiosios pasaulio organizacijos. Neatsilikdamas nuo tendencijų, „Danske Bank“ prisijungė prie pasaulinės įvairovės lyderių programos „Stonewall Global Diversity Champion“, kuria siekiama įtvirtinti ilgalaikes pastangas kurti atvirą ir draugišką darbo aplinką LGBT+ žmonėms.

Skaityti daugiau

Jums taip pat gali būti aktualu