Mūsų visuomeninė misija

„Danske Bank“ darbuotojai uždirba vidutiniškai du kartus daugiau nei Lietuvos vidurkis

Esame didžiausias pajamų mokesčio mokėtojas šalyje

Kartu per metus savanoriaujame daugiau nei    5 000 valandų

16 gerų darbų 2020 metais


f5ca577c-00090253-2228c2ec

Laimingi darbuotojai ir sveika darbo aplinka

Turime daug vidinių iniciatyvų, skirtų gerinti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą bei užtikrinti kolegų fizinę ir psichologinę sveikatą. Remiame darbuotojų sporto ir pomėgių klubus, finansuojame psichologų konsultacijas, privatų sveikatos draudimą, skatiname psichinės sveikatos iniciatyvas ir kviečiame nemokamai sportuoti sporto klubuose mūsų biuruose. Jei prisijungsi prie mūsų – mielai išgirsime ir tavo idėjas, kaip dar galėtume prisidėti prie darbuotojų gerovės.

0b16db60-00090253-f725e49b

Įvairovė ir įtrauktis

Siekiame ugdyti įvairialypę ir įtraukią vidinę kultūrą, pilnai atspindinčią bendruomenes, kurioms priklausome ir sudaryti lygias galimybes visiems kolegoms. Svarbiausia mums – puoselėti bendrumo jausmą. Bendrystę jaučiantys žmonės daug atviriau, laisviau ir garsiau išreiškia save ir yra linkę inicijuoti pokyčius. Tikime, kad būtent tai padeda mums atskleisti savo darbuotojų stipriąsias puses ir „Danske Bank“ tapti geresniu partneriu visiems aplink. 

Savanorystė

„Danske Bank“ kolegos turi galimybę praleisti vieną darbo dieną per metus savanoriaudami. Šią dieną vadiname „Time to Give“, o darbuotojai gali patys nuspręsti, ar norėtų savanoriauti individualiai, ar kartu su savo komanda.

Sužinok daugiau


9b8e575c-00090253-08190362

Mūsų ekologinis pėdsakas

Siekiame kuo labiau sumažinti savo poveikį aplinkai. Visuose mūsų biuruose įdiegti ekologiškiausi sprendimai: saulės energijos kolektoriai, pakartotinė lietaus vandens panaudojimo sistema ir automatizuotos energijos išteklių valdymo sistemos. Sveikas ir nepanaudotas maistas iš mūsų biuro valgyklų paaukojamas labdaros valgykloms. Taip beveik 100 vargingiau gyvenančiųjų kasdien aprūpinami sveiku ir šviežiu maistu.