Lyderiai, kurie įkvepia sėkmei

Mes ieškome lyderių, kurie tiki, kad lyderystė reiškia rūpinimąsi tais, kuriuos aptarnaujame, ir nuopelnų pripažinimą, o ne pasisavinimą.

Augantys „Danske Bank“ lyderiai 

Mano vadovas juokiasi, kad noriu visur būti ir viską daryti. Prieš dvejus metus buvau viena pirmųjų vyresniųjų analitikių Grupės finansų padalinyje Vilniuje. Po metų turėjome aiškią viziją – Vilniaus komanda turėjo perimti centralizuoto grupės verslo informacijos rinkimo ir teikimo centro funkcijas. Man buvo patikėtos šio centro vadovės pareigos.
Šiandien atstovauju minėtąjį centrą ir dar dešimt Grupės Finansų departamento komandų, siekiant užtikrinti sklandų globalių komandų bendradarbiavimą.
Man labai patinka Conano O’Brieno žodžiai: „Jeigu tikrai sunkiai dirbi ir esi malonus, tavęs laukia nuostabūs dalykai“.

Asta Bagdonavičienė, vadovė, Grupės finansai
Vilnius, Lietuva

Lyderystė „Danske Bank“

Sužinokite, ko mes tikimės iš jūsų kaip vadovo ir ko „Danske Bank“ darbuotojai gali tikėtis iš savo vadovų. Nors vadovaujamos pareigos gali būti labai skirtingos, visas jas vienija trys siekiai.

Įkvėpti kitus sėkmei
Jūs nustatote tikslą ir aiškią kryptį, motyvuojate, remiate ir ugdote savo komandą, kad ji pasiektų nustatytus rezultatus. Nuolatos rengiate puikus specialistus bei talentus ir jais dalijatės.

Skatinti orientaciją į klientą
Žvelgiate iš mūsų klientų perspektyvos, kad suprastumėte jų poreikius. Skatinate save ir savo kolegas siekti paprastumo, kad klientams būtų lengviau naudotis banko paslaugomis.

Remti mūsų vertybes
Esate drąsus ir matomas lyderis, kuris rodo pavyzdį, kaip laikytis „Danske Bank“ pagrindinių vertybių.

Įdomi lyderystės kelionė

Prie „Danske Bank“ prisijungiau 2013 m. Prieš tai dirbau draudimo sektoriuje, tačiau norėjau išbandyti savo vadovavimo įgūdžius universaliajame banke. Kol kas tai įdomi kelionė. Manau, kad esu labai aktyvus vadovas, kuris nuolatos aiškina finansų sektoriuje vykstančius pokyčius. Savo organizacijoje turiu daug patarėjų ir vadovų. Man labai patinka suteikti jiems galimybę svarstyti sprendimus ir išsakyti savo mintis.

Jan, regiono vadovas
Akershusas, Norvegija

Apie mūsų lyderius skaičiais

45% moterų ir 55% vyrų vadovų

2569 vadovai 16 šalių

Galimybė vadovauti globaliai komandai

Jums taip pat gali būti aktualu