Junkis prie mūsų komandos ir pradėk misiją

Rinktis misiją

Globali karjera

Mano kelionė su „Danske Bank“ prasidėjo Grupės procesų vystymo padalinyje, kur kūriau operacijų procesų gerinimo priemones. Tai man padėjo judėti link savo tikslo – didžiųjų duomenų analizės. Po pusantrų metų iš Vilniaus persikėliau į Kopenhagą, kur įgyvendinau savo svajonę dirbti verslo bankininkystės ir kreditavimo proceso valdymo srityse.
Dabar gyvenu pasaulyje, kur skaičiai yra tik dalis bendro vaizdo, kurį turiu sukurti iš verslo kultūros, skaičių ir kartais tiesiog jausmo.


Karolina Adelbergytė, vyriausioji analitikė, Kreditavimo proceso valdymas
Kopenhaga, Danija

Grupės IT Centrai

Savo novatoriškais sprendimais „Danske Bank“ plečia bankininkystės ribas. Tam IT specialistų reikia visuose „Danske Bank“ skyriuose, įskaitant inovacijų centrą „MobileLife“ ir Grupės IT padalinį. Mūsų IT centruose Danijoje, Lietuvoje ir Indijoje dirba 3 300 IT specialistų.

Sužinokite daugiau

Bankininkystės operacijos

Mes turime aiškų siekį – tapti geriausiai klientus aptarnaujančiu banku. Siūlome karjeros galimybes šešiuose skirtinguose bankininkystės operacijų skyriuose. Galite prisijungti prie specialistų komandų ir panaudoti savo kompetenciją verslo bankininkystės operacijų, asmeninės bankininkystės operacijų, sandorių bankininkystės operacijų, rinkos operacijų, kovos su pinigų plovimu, verslo kontrolės ir darbo vietų aptarnavimo ir priežiūros srityse.

Duomenų analizė

Mes norime padėti savo klientams įgyti pasitikėjimo finansų srityje ir siekti savo tikslų, todėl padedame lengvai priimti kasdienius su banko paslaugomis susijusius ir kitus svarbius sprendimus. Tam, kad įgyvendintume šį pažadą ir pagerintume klientų patirtį, savo kasdienio darbo negalime įsivaizduoti be patyrusių duomenų analitikų.

Sužinokite daugiau

Jums taip pat gali būti aktualu