For those who want to combine studies and work perfectly

Read more

Jaunesnieji operacijų specialistai


Pradėkite karjerą finansų sektoriuje.
Einant jaunesniojo operacijų specialisto pareigas, pirmaisiais metais ypač svarbu padėti pamatus ateities sėkmei. Turėsite nemažai galimybių vystyti savo įgūdžius, puoselėti santykius ir subręsti tiek profesine, tiek asmenine prasme.

Peržiūrėkite jaunesniųjų specialistų ir kitas laisvas darbo vietas

Programa „Danske Graduate“

Prisijunkite prie mūsų pasaulinės absolventams skirtos programos - tai puiki karjeros pradžia. Programa „Danske Graduate“ yra 18 mėnesių programa, kurią sudaro trys rotacijos etapai, įskaitant vieną tarptautinės rotacijos etapą.

Programa padalyta į tris dalis: finansai ir ekonomika, verslo inovacijos ir konsultacijos.

 

Sužinokite daugiau

Praktika

Įgykite praktinės patirties „Danske Bank“. Praktikos vietos įvairiuose verslo padaliniuose ir rinkos srityse skelbiamos ištisus metus.

Peržiūrėkite praktikos ir kitas laisvas darbo vietas

Praktika gali tapti asmeninio ir profesinio augimo postūmiu

Žvelgdama atgal labai džiaugiuosi, kad pasirinkau atlikti praktiką „Danske Bank“. Turėjau galimybę dalyvauti pasauliniame projekte, dirbti su realiais banko duomenimis ir patyrusiais bei išsilavinusiais kolegomis Lietuvoje, Danijoje ir Šiaurės Airijoje.
Praktika baigėsi, tačiau mano kelionė su banku tęsiasi. Tikiu, kad galimybės, kurias kasdien gaunu dirbdama „Danske Bank“, padeda man tobulėti ne tik kaip specialistei, bet ir kaip žmogui.

Agnė Šumskaitė, Klasifikavimo modeliavimo komandos grupės rizikos valdymo analitikė

Vilnius, Lietuva

Jums taip pat gali būti aktualu