Skip to main content

Grupės IT

Prisijunkite prie „Danske Bank“ 3 300 IT specialistų, iš kurių daugiau kaip 700 dirba Grupės IT centre Lietuvoje. Kartu mes padedame kurti pirmaujančius, novatoriškus sprendimus, kurie daro įtaką milijonų klientų kasdieniam gyvenimui visose mūsų rinkose.

Savo novatoriškais sprendimais mes plečiame bankininkystės ribas. Tam IT specialistų reikia visuose „Danske Bank“ skyriuose, įskaitant inovacijų centrą „MobileLife“ ir Grupės IT padalinį. Mūsų IT centruose Danijoje, Lietuvoje ir Indijoje dirba 3 300 IT specialistų.

Techninis vadovas apie MobilePay

Norvegijai skirtos programėlės MobilePay pristatymas „App Store“ praėjus vos šešiems mėnesiams nuo darbo „Danske Bank“ pradžios buvo nuostabi patirtis. Buvau šio projekto techninis vadovas. Galimybė dirbti su tokiais novatoriškais produktais kaip MobilePay buvo viena iš priežasčių, kodėl nusprendžiau prisijungti prie „Danske Bank“. Kasdien atsiranda vis naujų dalykų – smagu dirbti. Sukūrėme puikią komandą ir noriai dalijamės savo požiūriu į inovacijas bei mobiliųjų programėlių kūrimą su kitomis „Danske Bank“ komandomis.

Martynas, vyr. programuotojas ir techninis vadovas
Vilnius, Lietuva


Keturi IT centrai trijose šalyse

Kopenhaga

„Danske Bank“ turi tris IT centrus Kopenhagoje (Danija), iš kurių didžiausias – Ejbyje. Čia dirba apie 1 000 darbuotojų, kurie specializuojasi pagrindinėse technologijose ir operacijose, skirtose padėti verslo padaliniams ir pagrindinei būstinei, kaip antai prekybos platforma, pagrindinės bankininkystės sistemos, vidiniai startuolių projektai, nekilnojamojo turto sistema, pensijų ir draudimo sistemos.

Bengalūras

„Danske Bank“ IT centre Bengalūre per 800 darbuotojų sprendžia sudėtingas technologines problemas, susijusias su „Danske Bank“ klientams skirtais sprendimais. Tarp naudojamų technologijų yra Mainframe, Cobol, PL1, z/OS, Java, .Net ir paskirstytosios technologijos (virtualizacija, debesija), taip pat naujausios technologijos, kaip antai infografika, API-fication, robotikos proceso automatizavimas ir analizė.

Orhusas

„Danske Bank“ IT centre Orhuse dirba 450 darbuotojų, kurie padeda kurti finansines technologijas, pavyzdžiui, MobilePay. Orhuso IT centre taip pat vykdomas inovacijų projektas „Talent Box“, skirtas naujausių tendencijų ir technologijų moksliniams tyrimams.

Vilnius

„Danske Bank“ grupės IT bendruomenę Lietuvoje sudaro virš 700 IT specialistų, padedančių kurti pasaulinės klasės skaitmeninius finansinius sprendimus, kurie daro įtaką milijonų klientų kasdieniam gyvenimui visose mūsų rinkose. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su kolegomis iš „Global Danske Bank“ verslo padalinių, kad sukurtumėme novatorišką ateities banką.

Jums taip gali būti aktualu