Danske Graduate

18 mėnesių - trys grupės

Pasiruoškite 18 mėnesių, per kuriuos įgysite puikios asmeninės bei profesinės patirties ir kartu su kitais „Danske Graduate“ dalyviais atrasite savo būsimos karjeros kryptį.

Trys absolventų grupės:

Konsultacijos

Konsultacijų grupėje bendrausite su mūsų klientais ir padėsite jiems įgyti pasitikėjimo finansų srityje bei siekti jų tikslų. Jūs padėsite mums tapti geriausiai klientus aptarnaujančiu banku.

Prašymų teikimo konsultacijų grupei terminas 2017 metams baigėsi.

Finansai ir ekonomika

Finansų ir ekonomikos grupėje padėsite „Danske Bank“ tapti patikimiausiu finansiniu partneriu. Dirbsite ir bendradarbiausite su savo srities vyriausiaisiais specialistais.

Prašymų teikimo finansų ir ekonomikos grupei terminas 2017 metams baigėsi.

Verslo inovacijos

Verslo inovacijų grupėje padėsite mums plėsti bankininkystės ribas ir nuolatos gerinti klientų aptarnavimą. Daugiausia dėmesio bus skiriama procesui, operacijoms arba verslo plėtrai.

Prašymų teikimo verslo inovacijų grupei terminas 2017 metams baigėsi.

Klausimai ir atsakymai

 • Kas gali dalyvauti programoje "Danske Graduate"?

  Kas gali dalyvauti programoje "Danske Graduate"?

  Mes ieškome kandidatų, kurie netrukus baigs savo magistro studijas. Jums reikia stipraus akademinio pasirengimo, supratimo apie tarptautinę padėtį, novatoriško požiūrio ir noro padėti mums plėsti bankininkystės ribas bei nuolatos gerinti klientų aptarnavimą. Puikūs socialiniai įgūdžiai taip pat svarbus veiksnys. Savo magistro studijas turite baigti iki 2017 m. rugsėjo mėn.

 • Ar galiu pretenduoti į daugiau nei vieną vietą?

  Ar galiu pretenduoti į daugiau nei vieną vietą?

  Taip, jei jūsų svajones dėl ateities karjeros atitinka daugiau nei viena vieta, galite pretenduoti į jas visas. Pretenduodami į daugiau nei vieną vietą, kiekvienai pateikite po atskirą prašymą. Nepamirškite savo prašymų pritaikyti konkrečiai vietai. Motyvaciniame laiške nurodykite kitas vietas, į kurias pretenduojate.

 • Ką reikėtų įtraukti į savo prašymą?

  Ką reikėtų įtraukti į savo prašymą?

  Pateikite 1–2 puslapių gyvenimo aprašymą, pažymas apie savo pažymius ir motyvacinį laišką, kuriame prisistatote ir papasakojate, kodėl norite dalyvauti programoje „Danske Graduate“.

 • Kas vyksta po to, kai išsiunčiu savo prašymą?

  Kas vyksta po to, kai išsiunčiu savo prašymą?

  Išnagrinėję gautus prašymus pakviečiame atrinktus kandidatus į asmeninius pokalbius su samdos vadovu ir žmogiškųjų išteklių specialistais. Jei sėkmingai praeisite šį atrankos proceso etapą, pakviesime jus į vertinimo centrą, kuriame bus vertinamas komandinis darbas su kitais į programą „Danske Graduate“ atrinktais kandidatais. Po to kandidatams pateikiame darbo pasiūlymą.

 • Kokie pagrindiniai šios programos aspektai?

  Kokie pagrindiniai šios programos aspektai?

  „Danske Graduate“ yra 18 mėnesių programa, kurią sudaro trys rotacijos etapai. Kiekviename rotacijos etape prisijungsite prie komandos, kurioje dirbsite su vyresniais kolegomis ir iš jų mokysitės. Kiekvienas rotacijos etapas taip pat apima mokymo modulį, per kurį susitiksite su kitais „Danske Bank“ dirbančiais absolventais. Pagrindinis tikslas – užmegzti ryšius, mokytis ir geriau suprasti „Danske Bank“ bei rinkas, kuriose dirbame.

 • Kur galiu vykti per savo tarptautinės rotacijos etapą?

  Kur galiu vykti per savo tarptautinės rotacijos etapą?

  Iš viso yra trys šešių mėnesių rotacijos etapai, įskaitant vieną tarptautinės rotacijos etapą, per kurį vykstama į kitą šalį. Šis rotacijos etapas vyks 2018 m. kovo–rugpjūčio mėn. Šalis, į kurią vyksite, paaiškės tik jums patekus į programą, atsižvelgiant į jūsų pokalbį su vadovu ir žmogiškųjų išteklių specialistais. Dauguma absolventų vyksta į Daniją, Švediją, Norvegiją, Suomiją arba Lietuvą.

Jums taip pat gali būti aktualu