Skip to main content

Vartojimo paskola

Dėl pasikeitusios „Danske Bank“ strategijos Baltijos šalyse, paskolos privatiems klientams nebeišduodamos. Esamos kredito sutartys lieka galioti iki sutarto termino.

Turite klausimų?

Skambinkite mums telefonu +370 5 215 6666  arba susisiekite su savo konsultantu.
Leiskite jūsų finansiniais klausimais pasirūpinti mūsų komandai.

Paskolos grąžinimas

 • Paskolos grąžinimas

  Paskolą galima grąžinti linijiniu arba anuiteto būdu:

  • Linijiniu būdu paskolą grąžinsite lygiomis dalimis, o palūkanos skaičiuojamos nuo likusios paskolos sumos, todėl jūsų įmokos kas mėnesį mažėja.
  • Anuiteto būdu kas mėnesį mokėsite vienodą sumą, kurią sudaro grąžinamos paskolos dalis ir mėnesio palūkanos.

  Taupant jūsų laiką, grąžinamos paskolos suma ir palūkanos automatiškai nurašomos nuo jūsų sąskaitos jūsų pasirinktą dieną.

 • Išankstinis paskolos grąžinimas

  Norėdami grąžinti vartojimo kreditą anksčiau numato termino, užpildykite ir Bankui pateikite prašymą išankstiniam grąžinimui ne vėliau kaip prieš 5 (penkias) darbo dienas iki atitinkamos kredito įmokos mokėjimo dienos.

  Kredito gavėjas, grąžindamas kreditą anksčiau termino, privalo sumokėti Sutartyje nustatytą mokestį už anksčiau termino grąžinamą vartojimo kreditą ar jo dalį (kompensaciją), jei anksčiau termino grąžinamas vartojimo kreditas ar jo dalis viršija 2316,96 EUR (du tūkstančius tris šimtus šešiolika eurų ir devyniasdešimt šešis euro centus) per bet kurį dvylikos mėnesių laikotarpį.