Valiutų keitimas

Paskelbti valiutų kursai gali skirtis nuo pateikiamų klientų aptarnavimo skyriuose ir „Danske eBanke". Pasitikslinti valiutų kursus galite paskambinę į „Danske Bank“ kontaktų centrą trumpuoju numeriu 1636.

Grynaisiais pinigais
Valiuta Valiutos kodas Bankas perka 1 EUR Bankas parduoda 1 EUR
Pavedimu
Bankas perka 1 EUR Bankas parduoda 1 EUR

Valiutos keitimo sąlygos

 • Valiutų keitimo vietos
  • Banko skyriuose
  • „Danske eBanku“ ar „Danske mBanku“

  Jei valiutą keistumėte „Danske eBanku“, jums, priklausomai nuo keičiamos sumos, būtų automatiškai taikomas palankesnis kursas.

  Valiutos keitimo operacijos „Danske eBanku“ darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.

  • Telefonu (8 5) 2156183

  Jei dažnai keičiate valiutą, kurios ekvivalentas yra didesnis, nei 10 000 eurų, siūlome pasirašyti Valiutos keitimo sutartiniu kursu telefonu sutartį su „Danske Bank“ ir, paskambinę tiesiogiai banko dileriui, valiutą galėsite keisti palankesniu kursu. Kreipkitės į bet kurį aptarnavimo padalinį ar tel. 1636 ir sužinokite daugiau apie šios paslaugos privalumus.

 • Oficialūs valiutų kursai

  Oficialius valiutų kursus galite pamatyti prisijungę prie savo „Danske eBanko“ - „Kasdienės paslaugos/Valiutos keitimas/Oficialūs valiutų kursai” dalyje.

  „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialas nuo 2017 m. sausio 2 d. apskaitos operacijoms taikys ūkinės operacijos dieną Europos Centrinio Banko paskelbtą orientacinį euro ir užsienio valiutos santykį (toliau – ECB kursas), vadovaujantis Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymo 5 straipsnio nuostatomis.

  ECB kursai – euro ir užsienio valiutų santykiai, kurie yra formuojami kiekvieną dieną pagal Europos Centrinio Banko skelbiamus euro ir užsienio valiutų santykius, skelbiami apie 17 val. (Lietuvos laiku) bei atspindi tos dienos padėtį valiutų rinkoje.

Jums taip pat gali būti aktualu