Skip to main content

Kaip mes dirbame?

„Danske Bank“ gali sukurti naują vertę jūsų finansinėms galimybėms.

„Danske Bank“ privačios bankininkystės klientams siūlome individualiai pritaikytus finansų valdymo sprendimus. Mes padėsime efektyviai valdyti jūsų turimą finansinį turtą bei įvertinti ateities potencialą ir rizikas. Siūlome investavimo, finansavimo ir kasdienės bankininkystės paslaugas bet kuriuo jūsų gyvenimo etapu.

Mūsų privačios bankininkystės paslaugos orientuotos į vadovus, kurių verslą taip pat aptarnauja „Danske Bank“.

Jūs turėsite asmeninį bankininką, kuris žinos jūsų poreikius ir pageidavimus, bei užtikrins rezultatus, kurių tikitės.

 • Profesionali komanda

  Profesionali komanda

  „Danske Bank“ paskirs specialiai jums suformuotą profesionalų komandą. Jūsų asmeninis vadybininkas kartu su turto planuotojais ir klientų asistentais pasiūlys jums finansų valdymo sprendimus, taip pat suteiks prieigą prie kasdienės bankininkystės paslaugų bei priemonių, kurios padės valdyti sudėtingesnius finansinius sprendimus.

 • Laikas skirtas jums

  Laikas skirtas jums

  Nepaisant to, kada ir kaip norėsite su mumis susisiekti, jūsų asmeninis bankininkas bus visada pasiruošęs jums padėti. Mes stengiamės, kad mūsų susitarimai ir pažadai būtų vykdomi tinkamai ir laiku. Jūsų poreikius vertiname atidžiai ir atsakingai, prireikus įtraukdami geriausius savo specialistus.

 • Unikalūs sprendimai

  Unikalūs sprendimai

  Mūsų tikslas - kurti vertę ir rasti jums asmeniškai pritaikytus sprendimus. Žinodami jūsų poreikius ir naudodamiesi unikalia „Danske Bank“ grupės patirtimi, mes padėsime jums išnaudoti finansines galimybes ir sukurti daugiau vertės. Siekiame būti patikimiausiu jūsų patarėju. 

Jums taip pat gali būti aktualu