Naudokitės banko paslaugomis be rūpesčių

Finansiniai sprendimai kiekvienam jūsų gyvenimo etapui ir kiekvienam jūsų šeimos nariui. Patogios ir prieinamos kasdienės bankininkystės paslaugos užtikrina, kad jūsų bankinės operacijos vyktų sklandžiai ir greitai.

Susisiekite su savo asmeniniu bankininku ir sužinokite apie draudimo galimybes.

 • Kaip lengvai valdyti savo kasdienius finansus?

  Kaip lengvai valdyti savo kasdienius finansus?

  Kasdienės bankininkystės operacijos turi būti greitos ir paprastos. Būdamas privačios bankininkystės klientu mūsų banke, galite naudotis įvairiomis bankininkystės paslaugomis. Patogiausia kasdienes finansines operacijas atlikti internetinėje ir mobiliojoje bankininkystėje. Be to, mes siūlome galimybę kasdienes bankines operacijas vykdyti telefonu. Daugiau informacijos jums suteiks jūsų asmeninis bankininkas. 

 • Finansuokite savo svajones

  Finansuokite savo svajones

  Kiek žmonių, tiek ir svajonių. Tai gali būti naujas verslo projektas, geresnės esamos paskolos sąlygos ar galimybė įsigyti trokštamą daiktą – tai, kas privers smarkiau plakti jūsų širdį. Mūsų privačios bankininkystės padalinio darbuotojai nuodugniai išanalizuoja kiekvieną projektą ir pateikia jums pasiūlymą. Mes nesivadovaujame bendrosiomis rinkos sąlygomis, bet pažadame padaryti viską, kad pasiūlytume jums geriausias įmanomas sąlygas, kurios atitiktų jūsų poreikius ir gyvenimo būdą. Jums pageidaujant, galime peržiūrėti jūsų finansus, kad jie visada būtų tvarkomi tinkamai.

 • Valdykite rizikas

  Valdykite rizikas

  Gyvenimas pilnas netikėtumų. Bet kurį iš mūsų gali užklupti liga ar nelaimingas atsitikimas. Dažnai tai ne tik pareikalauja daug laiko ir energijos bet sukelia papildomas išlaidas.

  Jeigu jūsų šeimos finansai priklauso nuo jūsų, esate pasiėmę paskolą, vertėtų apdrausti savo ir artimųjų ateitį.

  Jūs norite išlaikyti gyvenimo kokybę ir neapkrauti artimųjų savo išlaidomis, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti draudimą, kuris jums ir jūsų šeimai suteiks finansinio saugumo jausmą bet kokiomis sąlygomis.


Jums taip pat gali būti aktualu