Darbo užmokesčio pervedimas

Darbo užmokesčio pervedimo paslauga leidžia Jums atlikti atlyginimų mokėjimus eurais gavėjams, kurie turi sąskaitą „Danske Bank“ arba kituose Europos Sąjungoje esančiuose bankuose.

Darbo užmokesčio pervedimas yra patogi galimybė inicijuoti atlyginimų mokėjimus užtikrinant, kad išsami informacija apie kiekvieną konkretų atlyginimą būtų prieinama tik pasirinktiems naudotojams. Vienu mokėjimų failu galima atlikti atlyginimų mokėjimą visiems bendrovės darbuotojams. Darbo užmokesčio pervedimas inicijuojamas kaip konsoliduotas mokėjimas, o tai reiškia, kad jautri informacija apie kiekvieno atskiro atlyginimo dydį yra prieinama tik tiems „Danske eBank“ naudotojams kurie turi suteiktas specialias teises. Likusių bendrovės „Danske eBank“ naudotojų atveju, sąskaitos išraše ir Pavedimų sąraše parodoma tik bendra konsoliduoto mokėjimo suma.

Atlyginimų mokėjimai turėtų būti nukreipiami į banką per „Danske eBank“ importuojant mokėjimų failą arba „LiveGate“ kanalu. Norint atlikti atlyginimų mokėjimus kaip konsoliduotus mokėjimus, reikia faile pažymėti šią parinktį ir su Banku sudaryti atitinkamą paslaugų teikimo sutartį.