Valiutų keitimas

Paskelbti valiutų kursai gali skirtis nuo pateikiamų klientų aptarnavimo skyriuose ir „Danske eBanke“, nes yra atnaujinami darbo dienomis nuo 6.00 iki 18.00 val. kas 30 minučių.

Pasitikslinti valiutų kursus galite paskambinę į „Danske Bank“ kontaktų centrą trumpuoju numeriu 1636.
Pavedimu „Danske eBanke“
Valiuta Valiutos kodas Bankas parduoda 1 EUR Bankas perka 1 EUR
Europos centrinio banko kursas
* Operacijos Kinijos Juaniais (CNY) gali būti ribojamos.
** „Danske Bank“ savo veiklą Baltijos šalyse koncentruoja išskirtinai tik į Šiaurės šalių dukterinių įmonių arba globalių organizacijų aptarnavimą ir per 2018 m. palaipsniui sustabdė kasdienės bankininkystės paslaugų teikimą vietos verslo ir privatiems klientams. Viena iš paslaugų, - mokėjimai USD valiuta – nuo 2018 m. gruodžio 28 d. taip pat teikiama tik minėtam tikslinių1 „Danske Bank“ klientų segmentui. (1 Danske Bank A/S verslo klientai Šiaurės šalyse (Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje), verslo klientai, kurių didžioji akcijų ar balsavimo teisių dalis tiesiogiai ar netiesiogiai priklauso esamam arba tiksliniam Danske Bank A/S Šiaurės šalių klientui ir kiti verslo klientai, kurių aptarnavimas Banko nuožiūra yra svarbūs Šiaurės šalyse).

Valiutų keitimo sąlygos

 • Valiutų keitimo vietos
  • Banko skyriuose.

  • „Danske eBanku“ ar „Danske mBanku“

  Jei valiutą keistumėte „Danske eBanku“, jums, priklausomai nuo keičiamos sumos, būtų automatiškai taikomas palankesnis kursas.
  Valiutos keitimo operacijos „Danske eBanku“ darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.

  • Telefonu (8 5) 2156183
 • Oficialūs valiutų kursai

  Oficialius valiutų kursus galite pamatyti prisijungę prie savo „Danske eBanko“ - „Kasdienės paslaugos/Valiutos keitimas/Oficialūs valiutų kursai” dalyje.

  „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialas nuo 2017 m. sausio 2 d. apskaitos operacijoms taikys ūkinės operacijos dieną Europos Centrinio Banko paskelbtą orientacinį euro ir užsienio valiutos santykį (toliau – ECB kursas), vadovaujantis Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymo 5 straipsnio nuostatomis.

  ECB kursai – euro ir užsienio valiutų santykiai, kurie yra formuojami kiekvieną dieną pagal Europos Centrinio Banko skelbiamus euro ir užsienio valiutų santykius, skelbiami apie 17 val. (Lietuvos laiku) bei atspindi tos dienos padėtį valiutų rinkoje.

Jums taip pat gali būti aktualu