Skip to main content

Informacija investuotojui MiFID II

MiFID – angl. Markets in Financial Instruments Directive – ES direktyva dėl finansinių priemonių rinkų. Tai – nuo 2007 metų lapkričio 1 d. galiojanti ES direktyva, siekianti sukurti vienodesnes finansinių priemonių prekybos taisykles skirtingose šalyse. Taisyklių pagrindą sudaro didesnės investuotojų apsaugos, didesnio skaidrumo ir vieningo reguliavimo režimo visose ES valstybėse narėse principai, todėl jos skatina tobulesnę finansinių paslaugų vieningąją rinką. Ši direktyva turi įtakos finansinių institucijų prekybai finansinėmis priemonėmis, įskaitant konsultavimo finansų klausimais ir produktų plėtros paslaugas, taip pat finansų maklerių ir turto valdymo veiklai.

MiFID II 
Nuo 2018 m. Lietuvoje įgyvendinama Finansinių priemonių rinkų direktyva (angl. Markets in Financial Instruments Directive) MiFID II, kuri leidžia užtikrinti skaidresnę investavimo rinką ir labiau apsaugoti investuotojus.

Turite klausimų?

Skambinkite mums telefonu +370 5 215 6666
arba susisiekite su savo konsultantu.
Leiskite jūsų finansiniais klausimais pasirūpinti mūsų komandai.

Išlaidos ir mokesčiai

Remiantis MiFID II reikalavimais, mes privalome Jus informuoti apie išlaidas ir mokesčius, susijusius su finansine priemone ir suteikiama investavimo paslauga.

Toliau rasite:

- Išlaidų vadovą, skirtą nuosavybės vertybiniams popieriams, obligacijoms ir fondų vienetams.
- Nuorodą į išlaidų informaciją, skirtą valiutų keitimo ir išvestinėms finansinėms priemonėms.

Atkreipiame dėmesį, kad pateikti pavyzdžiai yra bendriniai ir Jūsų konkrečios išlaidos ir mokesčiai gali skirtis nuo pateiktų pavyzdžių. Jei norite sužinoti tikslias išlaidas ir mokesčius, susijusius su konkrečiu Jūsų svarstomu sandoriu, prašome kreiptis į mus tiesiogiai.

- Nuosavybės vertybinių popierių, obligacijų ir fondų vienetų išlaidų vadovas (pdf)
- Valiutų keitimo ir išvestinių finansinių priemonių išlaidų apžvalga

Tinkamos sandorio šalys informaciją apie išlaidas ir kaštus gali rasti čia.