Apyvartinių lėšų ir likvidumo valdymas, apžvalga ir kontrolė, lengvai suprantami ir aiškūs procesai

Siūlome Jums aukštos kokybės lėšų valdymo paslaugas - lanksčius ir efektyvius įmonės ar įmonių grupės likvidumo kontrolės ir valdymo sprendimus, vietiniu ir tarptautiniu mastu.

Bendradarbiaudami nustatysime esminius Jūsų įmonės vertės grandinės kūrimo etapus ir įvertinsime, kaip jie veikia šiandien ir kaip jie galėtų veikti ateityje. Padėsime priimti tinkamus sprendimus ir sudarysime galimybes vadovautis geriausiai įvertintais lėšų valdymo srities procesais.

Finansinis stabilumas

Padėsime sustiprinti Jūsų įmonės finansinę būklę optimizuodami Jūsų turimų sąskaitų kiekį, jų struktūrą bei pasiūlysime geriausiai tinkančius likvidumo valdymo sprendimus. Taip sumažės poreikis naudotis išoriniais finansavimo šaltiniais ir pagerės Jūsų įmonės finansiniai rodikliai.

Apžvalga ir kontrolė

Mūsų sprendimai padeda realiuoju laiku matyti ir kontroliuoti informaciją apie įmonės turimus pinigus bei likvidumą apimant visų bendrovės filialų veiklą, turimas valiutas ir jų geografinę padėtį. Be to, įmonės riziką galite kontroliuoti su efektyviais lėšų koncentravimo sprendimais taip efektyviau valdant, paskirstant ir naudojant apyvartines lėšas.

Aiškūs procesai

Kalbant apie lėšų ir likvidumo valdymo produktus, mes naudojame ypač struktūrizuotą sprendimų įgyvendinimo metodologiją. Galite būti tikri, jog kiekviename produkto įgyvendinimo etape mes būsime šalia Jūsų, vesime Jus tinkame linkme ir rasime geriausius Jūsų norimus sprendimus įmonės veiklai pagerinti.

Strateginio pobūdžio konsultacijos ir skaitmeniniai sprendimai

Siūlome ir strateginio pobūdžio konsultacijas likvidumo valdymo klausimais. Be to, galime realiuoju laiku teikti jums išsamią informaciją apie sąskaitas per profesionalią elektroninės bankininkystės platformą ir kitais skaitmeniniais kanalais.

Toliau aprašyti keli mūsų siūlomi likvidumo valdymo sprendimai. Taip pat teikiame ir specializuotus, konkrečiai Jūsų įmonei pritaikytus sprendimus.

Padėkite savo verslui augti!

Skirtingi būdai valdyti likvidumą

 • Apžvalga realiuoju laiku

  Jeigu naudojatės mūsų elektroninės bankininkystės paslaugomis bet kuriuo metu galite realiuoju laiku peržiūrėti savo sąskaitos duomenis ar atlikti reikalingus veiksmus. Mūsų elektroninė bankininkystė yra idealus įrankis likvidumo valdymo kontrolei ir yra visiškai pritaikyta Jūsų poreikiams.
 • Mokėjimai

  Kad procedūros, susijusios su kasdieniais ir reguliariais mokėjimais, taptų veiksmingesnės, išnaudokite e„Danske eBanko“ teikiamas galimybes ir mokėjimo failus importuokite tiesiai iš įmonės apskaitos programos. Be to, galite sukonfigūruoti įmonės apskaitos sistemą su banko sistemomis, kas leis Jūsų ir banko serveriams automatiškai keistis duomenimis. Kitos pinigų surinkimo paslaugos taip pat padės Jūsų kasdieninei veiklai.
 • Lėšų paskirstymas

  Lėšų paskirstymo paslaugos iš pasirinktų sąskaitų automatiškai perveda pinigus į pasirinktą sąskaitą, taip nuolat išlaikant nustatytus sąskaitų likučius Jūsų įmonės sąskaitose. Lėšų paskirstymo sprendimai gali apimti ir daug sąskaitų su skirtingomis valiutomis tarp skirtingų įmonių ar šalių. Susisiekite su mumis ir mes sukursime Jums vienetinę Jūsų įmonei tinkančią lėšų paskirstymo schemą.
 • Lėšų koncentravimas

  Pasirinkę šį sprendimą, galėsite įvertinti visos įmonių grupės likvidumą, taip pat valdyti atskiroms grupės įmonėms nustatytus vidinius limitus. Be to, pasirinkdami platesnį rizikos valdymo modelį ir nustatydami vidinius limitus, optimizuosite likvidumo rodiklius bei palūkanų normas. Siūlome įvairius lėšų koncentravimo sprendimus. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite.
 • Sąskaitų užsienio bankuose valdymas

  Naudodamiesi šia paslauga, galėsite valdyti užsienio bankuose ar kituose vietiniuose bankuose turimas sąskaitas. Galėsite atlikti pavedimą iš jūsų sąskaitos užsienio banke ir gauti atitinkamos sąskaitos bei operacijų ataskaitas.

Konsultacinės paslaugos

Pagal „Danske Bank“ Grupės standartus naudojama konsultavimo metodika leidžia Jums pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkančias lėšų valdymo paslaugas ir visą eilę kitų Jūsų poreikiams pritaikytų paslaugų komplektų. 

Jums taip pat gali būti aktualu