Siūlome Jums aukštos kokybės lėšų valdymo paslaugas - lanksčius ir efektyvius įmonės ar įmonių grupės likvidumo kontrolės ir valdymo sprendimus, vietiniu ir tarptautiniu mastu.

Bendradarbiaudami nustatysime esminius Jūsų įmonės vertės grandinės kūrimo etapus ir įvertinsime, kaip jie veikia šiandien ir kaip jie galėtų veikti ateityje. Padėsime priimti tinkamus sprendimus ir sudarysime galimybes vadovautis geriausiai įvertintais lėšų valdymo srities procesais.

Finansinis stabilumas

Padėsime sustiprinti Jūsų įmonės finansinę būklę optimizuodami Jūsų turimų sąskaitų kiekį, jų struktūrą bei pasiūlysime geriausiai tinkančius likvidumo valdymo sprendimus. Taip sumažės poreikis naudotis išoriniais finansavimo šaltiniais ir pagerės Jūsų įmonės finansiniai rodikliai.

Apžvalga ir kontrolė

Mūsų sprendimai padeda realiuoju laiku matyti ir kontroliuoti informaciją apie įmonės turimus pinigus bei likvidumą apimant visų bendrovės filialų veiklą, turimas valiutas ir jų geografinę padėtį. Be to, įmonės riziką galite kontroliuoti su efektyviais lėšų koncentravimo sprendimais taip efektyviau valdant, paskirstant ir naudojant apyvartines lėšas.

Aiškūs procesai

Kalbant apie lėšų ir likvidumo valdymo produktus, mes naudojame ypač struktūrizuotą sprendimų įgyvendinimo metodologiją. Galite būti tikri, jog kiekviename produkto įgyvendinimo etape mes būsime šalia Jūsų, vesime Jus tinkame linkme ir rasime geriausius Jūsų norimus sprendimus įmonės veiklai pagerinti.

Strateginio pobūdžio konsultacijos ir skaitmeniniai sprendimai

Siūlome ir strateginio pobūdžio konsultacijas likvidumo valdymo klausimais. Be to, galime realiuoju laiku teikti jums išsamią informaciją apie sąskaitas per profesionalią elektroninės bankininkystės platformą ir kitais skaitmeniniais kanalais.

Toliau aprašyti keli mūsų siūlomi likvidumo valdymo sprendimai. Taip pat teikiame ir specializuotus, konkrečiai Jūsų įmonei pritaikytus sprendimus.