Patogūs sprendimai mažam ir vidutiniam verslui

Smulkiam verslui svarbiausia, kad nedidėtų išlaidos, o kasdienės operacijos būtų atliekamos sklandžiai. Mes mąstome kartu su jumis, dalijamės specialistų patarimais ir randame jūsų verslo modeliui tinkamus sprendimus. Kaip „Danske Bank“ klientas, gausite naudingų pasiūlymų, kurie padės jūsų įmonei sumažinti išlaidas ir sklandžiai vykdyti savo veiklą. Mūsų greitas aptarnavimas, paprastos kasdienės bankininkystės paslaugos ir patogūs savitarnos kanalai padeda taupyti jūsų laiką.

Sudarykime jūsų verslui geriausias sąlygas ir padėkime jam augti!

Sprendimai

 • Finansavimas

  Verslo kreditas

  Norėdami efektyvinti verslą, galite investuoti į įrangą, biuro ar gamybos patalpas, naujus projektus. Mes pasirengę padėti jūsų verslui plėstis. Daugiau apie verslo kreditus skaitykite čia.

  Finansinis lizingas

  Mes galime padėti jūsų įmonei greitai įsigyti tinkamą automobilį, furgoną ar mikroautobusą. Išperkamoji nuoma taikoma ir naujoms, ir naudotoms transporto priemonėms. Daugiau apie išperkamąją nuomą skaitykite čia.

 • Prekybos finansavimas

  Faktoringas

  Siūlydamos geresnes mokėjimo sąlygas pirkėjams įmonės dažnai susiduria su likvidumo problema. Neapmokėtos sąskaitos trukdo investuoti ir augti. Taip pat gali kilti problemų, susijusių su pirkėjų kontrole ir drausminimu. Tokiais atvejais praverčia faktoringas. Faktoringas leidžia finansuoti be papildomų įkeitimų, nes gautinos sumos yra laikomos užstatu. Daugiau apie faktoringą skaitykite čia.

  Banko garantijos

  Banko garantija užtikrina pirkėjo mokumą ir taip padeda jūsų įmonei apsidrausti. Pirkėjui neįvykdžius savo įsipareigojimo, jums pagal banko garantiją išmokama joje nurodyta suma. Daugiau apie banko garantijas skaitykite čia.

 • Sprendimai pardavėjams

  Kortelių skaitytuvai

  Mokėjimai kortele sumažina su grynųjų pinigų tvarkymu susijusią riziką ir padidina įmonės apyvartą. Jūsų įmonė gali sumažinti grynųjų pinigų tvarkymo išlaidas, o jūs – patogiai peržiūrėti kortelių operacijas. Daugiau apie kortelių skaitytuvus skaitykite čia.

  El. prekyba

  El. prekyba leidžia įmonėms daugiau uždirbti esant daug mažesnėms išlaidoms. Jos dalis prekyboje labai sparčiai auga, nes vis daugiau žmonių naudojasi kortelėmis pirkdami prekes ir paslaugas internetu – taip pigiau, lengviau ir greičiau.

  El. prekyba – tai paslauga, leidžianti parduoti prekes ir paslaugas vartotojams per savo interneto svetainę. Daugiau apie el. prekybą skaitykite čia.

Jums taip pat gali būti aktualu