Šiaurės šalyse ir visame pasaulyje

Pasiūlymai, atitinkantys tarptautinių klientų poreikius

Ar jūsų verslas veikia tarptautinėje rinkoje? Savo klientams Skandinavijos šalyse teikiame tarptautinės bankininkystės paslaugas; tarptautinėje rinkoje veikiantiems klientams esame finansų partneris Skandinavijos šalyse.

Žinome, kad veikla tarptautinėje rinkoje turi specifinių iššūkių ir reikalauja sudėtingų finansinių sprendimų. Tarptautiniam verslui esame finansų partneris, kuris gali pasiūlyti platų bankininkystės tinklą. Mūsų tikslas – teikti optimalias, pagal kiekvieno kliento poreikį pritaikytas bankininkystės paslaugas dukterinėms įmonėms (taip pat ir jas valdančioms bendrovėms).

Padėkite savo verslui augti!

Pagrindiniai pranašumai tarptautiniams klientams

 • Vienas prieigos taškas

  Per vieną prieigos tašką prie visų „Danske Bank“ rinkų siūlome sisteminę pagalbą ir tarptautinius sprendimus, išsaugant tamprų ryšį su vietos rinka ir kasdienio bendravimo galimybę. Mūsų vietiniuose tarptautinės bankininkystės skyriuose teikiama ne tik speciali informacija apie bankininkystę atitinkamoje rinkoje, bet ir greitos, patikimos paslaugos vietos bei anglų kalba.

 • Pranašesni vietos ir tarptautiniai sprendimai

  Teikdami visas bankininkystės paslaugas, galime jums pasiūlyti efektyvesnę finansų apžvalgą ir kontrolę optimizuojant įmonės veiklą vietos ir užsienio rinkose.

  Vietos verslo poreikiams – sąskaitos (su mokėjimų įskaitymų galimybe), verslo sistemos, banko kortelės, garantijos ir lizingas.
  Tarptautinio verslo poreikiams –
  lėšų koncentravimo paslauga, banko skyriai užsienyje ir pasaulinė tarpbankinė valiutų rinka (FX).

 • Suvienodintos tarptautinės bankininkystės koncepcija

  Mūsų vietiniai aptarnavimo centrai gali pasiūlyti paslaugas, atitinkančias vietos ir tarptautinio verslo poreikius. Sprendimai (pvz., grynųjų pinigų valdymo ir finansavimo) įgyvendinami greitai ir sklandžiai, nuolat bendradarbiaujant tarp skirtingose rinkose veikiančių banko padalinių.
 • Banko specialistai visose rinkose

  Dėl sukurto pasaulinio tinklo gerai suprantame tarptautinių verslo grupių poreikius ir vietos infrastruktūrą. Mūsų tarptautinių klientų vadybininkai puikiai išmano visus „Danske Bank“ siūlomus tarptautinius grynųjų pinigų valdymo sprendimus ir tiksliai žino, kokius vietos bankininkystės sprendimus parinkti tarptautinėms įmonėms.

  

Tarptautinė bankininkystė padeda:

- „Danske Bank“ Šiaurės šalių klientams vykdyti veiklą užsienyje

- Pasaulinėms kompanijoms vykdyti veiklą Šiaurės šalyse

„Danske Bank“ filialai įkurti Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Rusijoje.

Pasauliniame banko partnerių tinkle yra daugiau kaip 1 300 bankų korespondentų.


Jums taip pat gali būti aktualu