Atnaujinta 2020 m. gegužės 12 d.

 

 

Slapukų politika

„Danske Bank“ Grupė siekia, kad jos tinklalapiai būtų skaidrūs ir siūlytų Jums aktualų turinį. Šiuo tikslu naudojame slapukus, t. y. technologijas, kurios renka duomenis apie tai, kaip Jūs ir kiti lankytojai naudoja mūsų interneto svetaines, taip pat apie tai, kaip naudojate mūsų programėles. Šios politikos tikslas – būti aiškiems ir skaidriems dėl slapukų ir Jūsų duomenų naudojimo, kad turėtumėte pakankamai žinių ir galėtumėte pasirinkti, kaip priimti arba atmesti slapukus, arba kaip galite neleisti naudoti savo duomenų.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra pasyvūs programiniai failai, saugomi Jūsų kompiuteryje arba kitoje IT įrangoje ir renkantys duomenis. Terminą „slapukai“ naudojame plačiai, tačiau jis apima tiek tikruosius slapukus, tiek metodus, panašius į slapukus, naršyklėse ir programėlėse. Slapukai negali skleisti virusų ar kitų kenksmingų programų. Slapukai neįrašys, kas esate arba kur gyvenate, tačiau jie gali mums pranešti apie svetaines, kuriose Jūs lankėtės per savo įrenginį, pvz. mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Mes galime derinti tai su kita apie Jus turima informacija.

Bendra slapukų apžvalga ir kodėl naudojame slapukus

Toliau pateikiamas mūsų keturių tipų slapukų sąrašas, kuriame aprašoma, ką jie daro ir kam jie naudojami, kartu su kai kuriais slapukų pavyzdžiais, kuriuos galime išsaugoti Jūsų įrenginyje, kai naudositės mūsų svetaine.

Slapuko tikslas Aprašymas Slapukų pavyzdžiai
Būtinieji Aktyvuodami pagrindines funkcijas, tokias kaip naršymas, kalbos pasirinkimas ar prieiga prie saugių tinklalapio sričių, šie slapukai padeda užtikrinti, kad mūsų svetainė veiktų. Be šių slapukų tinklalapis neveikia tinkamai, todėl naudodamiesi mūsų svetaine, jų atsisakyti negalite.
 • „Danske Bank“ slapukai
 • „Qbrics“
Funkciniai Funkciniai arba taip vadinami „pirmenybiniai“ slapukai leidžia mūsų tinklalapiui įsiminti Jūsų pasirinktus nustatymus, kurie turi įtakos tam, kaip tinklalapis rodomas. Šių slapukų galite atsisakyti pasirinkdami atitinkamus nustatymus iššokančiame slapukų lange.
 • „Qualtrics“
Statistiniai Šiuos slapukus naudojame tam, kad apibendrintai galėtumėme stebėti mūsų svetainės lankytojų elgseną, siekiant įvertinti mūsų svetainės efektyvumą ir tokiu būdu ją optimizuoti. Pvz., kaip lankytojai naudojasi mūsų tinklalapiu, iš kokio jie regiono, kokios funkcijos juos domina. Šių slapukų galite atsisakyti pasirinkdami atitinkamus nustatymus iššokančiame slapukų lange.
 • „Adobe Analytics“
Rinkodaros Šie slapukai leidžia mums identifikuoti Jus (Jūsų įrenginį) ir profiliuoti Jūsų elgesį, kad galėtume pateikti Jums reikiamą turinį. Mes taip pat lyginame Jūsų naršymo mūsų svetainėje duomenis su informacija, kurią įsigyjame iš kitų paslaugų teikėjų, kad galėtume pateikti Jums kuo aktualesnių rinkodaros pasiūlymų ir pasirūpinti tiesiogine rinkodara kituose (ne vien mūsų pačių) žiniasklaidos priemonėse / tinklalapiuose. Šių slapukų galite atsisakyti pasirinkdami atitinkamus nustatymus iššokančiame slapukų lange. Sutarusios su mumis, kai kurie kiti paslaugų teikėjai naudoja savo rinkodaros slapukus mūsų tinklalapyje, kad galėtų palyginti tai, kas Jus sudomino mūsų svetainėje su tuo, kas Jus domina kituose tinklalapiuose. Toliau esančiame skyriuje „Trečiųjų šalių slapukai“ sužinosite, kokius kitų paslaugų teikėjų rinkodaros slapukus naudojame savo svetainėje, ir rasite nuorodą į tai, kaip jie tvarko slapukų surinktus Jūsų duomenis.
 • „Adform“
 • „Google“
 • „Facebook“
 • „Twitter“
 • „LinkedIn“
 • „Celebrus“
 • „Adobe (demdex)“

 

Po to, kai slapukų surinkti Jūsų duomenys bus paskutinį kartą aktyvuoti (t.y. nuo paskutinio Jūsų apsilankymo mūsų svetainėje), mes juos saugosime ne ilgiau kaip 3 metus. Mūsų svetainėje esančius trečiųjų šalių slapukus administruojame ne mes, o pačios trečiosios šalys – su trečiųjų šalių slapukų naudojimo politika galite susipažinti toliau esančiuose skyriuose.

Slapukų galiojimo terminas yra nurodytas toliau pateiktoje informacinėje slapukų lentelėje.

Sutikimas slapukų naudojimui, sutikimo pakeitimas, slapukų atsisakymas ir ištrynimas

Sutikimas naudoti slapukus

Pirmą kartą Jums apsilankius vienoje iš mūsų interneto svetainių arba atsisiuntus programėles, mes nustatome būtinuosius slapukus, kurie yra reikalingi, kad galėtumėte naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis. Kai priimsite slapukus, nustatysime slapukus pagal Jūsų pasirinkimą, siekdami pagerinti ir įvertinti mūsų paslaugos teikimą bei siųsti Jums atitinkamus rinkodaros pranešimus.

Slapukų atsisakymas interneto naršyklėje

Galite atsisakyti visų slapukų (išskyrus būtinuosius) iššokančiame slapukų lange pasirinkdami tik būtinuosius slapukus. Tai reiškia, kad bus nustatyti tik tie slapukai, kurie yra būtini, kad veiktų mūsų interneto svetainė, ir kurie išsaugo Jūsų pasirinktus slapukų nustatymus. Slapukų taip pat galite atsisakyti spustelėdami nuorodą Keisti slapukų nustatymus, pateiktą toliau esančioje informacinėje slapukų lentelėje.

Slapukų atsisakymas programėlėse

Atsisiųsdami mūsų programėles galite atsisakyti slapukų atmesdami „duomenų rinkimo“ naudojimą.

Sutikimo dėl slapukų naudojimo pakeitimas interneto naršyklėje

Savo sutikimą galite bet kada pakeisti ištrindami visus slapukus. Slapukų ištrynimo procedūra priklausys nuo naudojamos naršyklės, tačiau visada galite rasti pagalbos, kaip ištrinti slapukus savonaršyklėje apsilankę svetainėje www.aboutcookies.org

Jei naudojate daugiau nei vieną naršyklę, nepamirškite ištrinti slapukų visose naršyklėse. Jei ištrynėte slapukus ir iš naujo apsilankėte mūsų svetainėje, Jūsų bus paprašyta dar kartą pateikti sutikimą dėl slapukų naudojimo ir tada galėsite atmesti visus nebūtinus slapukus. Tuomet galėsite tęsti naršymą be slapukų, išskyrus būtinuosius slapukus, reikalingus naudotis mūsų paslaugoms. Slapukų taip pat galite atsisakyti spustelėdami nuorodą Keisti slapukų nustatymus, pateiktą toliau esančioje informacinėje slapukų lentelėje.

Taip pat galite visiškai išvengti slapukų, išjungdami slapukų naudojimą savo naršyklėje. Visgi turėtumėte žinoti, kad išjungę slapukus negalėsite prisijungti prie mūsų skaitmeninių sprendimų arba naudotis kitomis funkcijomis, kurioms būtini slapukai.

Sutikimo keitimas programėlėse

Jei norite pakeisti programėlėse duotą sutikimą, pirmiausia turite pašalinti programėlę ir iš naujo ją įdiegti su nauju sutikimu.

Trečiųjų šalių slapukai mūsų tinklalapyje

Kai kurie rinkodaros slapukai, išsaugoti Jūsų įrenginyje, kai lankotės mūsų tinklalapyje ir sutinkate su rinkodaros slapukais, priklauso trečiosioms šalims. Trečiosios šalys padeda „Danske Bank“ perduoti atitinkamus rinkodaros pranešimus, kai Jūs apsilankote šių trečiųjų šalių interneto svetainėse. Trečiosios šalys slapukų surinktus duomenis apie Jus gali naudoti kitais nei „Danske Bank“ nurodytais tikslais. Jei sutiksite su šių rinkodaros slapukų (paslaugų) naudojimu, bus taikomos trečiųjų šalių slapukų ir asmens duomenų tvarkymo politikos. Keletas trečiųjų šalių, su kuriomis bendradarbiaujame yra „Facebook“, „Google“, „LinkedIn“ ir „Twitter“. Toliau esančiuose skyriuose rasite informaciją, kaip tam tikros trečiosios šalys naudoja Jūsų duomenis (t.y. rasite slapukų politikas). Mūsų bendra atsakomybė už duomenų naudojimą reiškia, kad mes ir toliau esame atsakingi už tai, kaip trečiosios šalys naudoja Jūsų duomenis, kurie yra tvarkomi mūsų naudai. Toliau rasite informaciją, kaip atskiriama bendra mūsų ir trečiosios šalies atsakomybė bei trečiosios šalies atsakomybė Jums apsilankius trečiosios šalies interneto svetainės puslapyje.

„Facebook“, „Twitter“ ir „LinkedIn“

„Danske Bank“ Grupė naudoja „Twitter“, „Facebook“ ir „LinkedIn“ reklaminius (angl. re-targeting) slapukus (dar vadinamus pikseliais). Šie slapukai naudojami statistinėms analizėms ir profiliavimui tiesioginės rinkodaros tikslais.

Tokie slapukai yra priskiriami rinkodaros slapukų kategorijai. Mums ir Jums naudojantis „Facebook“, „Twitter“ ir „LinkedIn“ paslaugomis, yra taikomos šių trečiųjų šalių slapukų politikos. „Facebook“, „Twitter“ ir „LinkedIn“ slapukų politikas rasite čia:

„Google Ads“ konversijų stebėjimas

„Google“ konversijų stebėjimas (angl. conversion tracking) parodo, ar duomenų srautas, kurį įsigyjame iš „Google“ paieškos sistemos, turi norimą poveikį.

Tokie slapukai yra priskiriami rinkodaros slapukų kategorijai. Mums / Jums naudojantis „Google“ paslaugomis, taikomos „Google“ slapukų naudojimo taisyklės.

„Google“ slapukų politiką galite rasti čia.

Kaip „Danske Bank“ tvarko mano asmens duomenis?

Mūsų slapukų naudojimas taip pat gali apimti asmens duomenų tvarkymą, todėl rekomenduojame perskaityti, kaip tvarkome asmens duomenis, o taip pat sužinoti daugiau apie Jūsų teises čia.

Atkreipkite dėmesį

Jei prašote, kad su Jumis susisiektume, atsiųskite mums el. laišką. Jei Jums reikalinga brošiūra ar panaši informacinė medžiaga, paprašykite ją atsiųsti naudodamiesi mūsų svetaine. Tokiais atvejais Jūsų bus paprašyta nurodyti savo vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį ir kai kuriuos kitus duomenis, kad galėtume apdoroti informaciją ir atsakyti į Jūsų užklausą. Mes nenaudojame slapukų šiems duomenims saugoti.

Slapukų lentelė


Keisti slapukų nustatymus
Content is loading
Show more rows: All table rows are already visible for screen readers.
Show less rows: All table rows are already visible for screen readers.