Turime šį tą bendro. Skirtumus.

Rinkis laisvę būti savimi

Labas!

Į „Danske Bank“ komandą Lietuvoje subūrėme 4,200 kolegų: kiekvieną savaip skirtingą, sumanų, išradingą, atvirą ir kartu orientuotą į rezultatą. Pasitelkę vienas kito stiprybes ir skirtumus jie kuria bankinius produktus, plėtoja paslaugų klientams portfelį ir užtikrina sklandžią kasdienę „Danske Bank“ Grupės veiklą.

Esame lyg vidinis banko variklis – nors bankinių paslaugų Lietuvoje neteikiame, aptarnaujame daugiau nei tris milijonus „Danske Bank“ klientų Šiaurės šalyse - teikiame finansų, IT, klientų aptarnavimo, rizikų valdymo ir kitas verslo paslaugas.

Mūsų profesionalumas, darbo rezultatai ir drąsa priimant naujus iššūkius lemia „Danske Bank“ Grupės, vienijančios daugiau nei 22,000 kolegų visame pasaulyje, pasitikėjimą Lietuva. Čia esame vienas didžiausių darbdavių, vertinami už galimybę dirbti įdomų darbą globaliose komandose, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, įtraukią vidinę kultūrą ir nuoširdų rūpestį darbuotojais.

Ar gebi įžvelgti potencialą?

Jei nori ką nors pakeisti, įsivaizduok kokį poveikį gali atnešti išlaisvintas žmonių ir verslo potencialas: svajonės, vizijos, kurioms tapti realybe reikalingi finansai.

Dirbdami išvien su „Danske Bank“ kolegomis ir klientais, siekiame kurti tvaresnį rytojų: švarią aplinką, inovatyvų ir skaidrų verslą, išsilavinusią, laimingą ir atvirą visuomenę. Pasitelkiame finansų galią, kad paremtume pokyčius, didelius ir mažus.

Tais pačiais principais grindžiame ir savo kasdienę veiklą. Taigi, jei vertini skirtingas perspektyvas, lankstumą, gebi įžvelgti potencialą ir nori išlaisvinti savąjį, prisijunk prie globalios „Danske Bank“ komandos!

Darbo skelbimai

Mūsų kultūra

Karjera „Danske Bank“ - tai galimybė prisijungti prie 22,000 kolegų bendruomenės, kurios vertybės - komandinis darbas, atsakomybė ir atvirumas. 

 • Komandinis darbas #TeamUP

  Kuriame vertę savo klientams dirbdami kartu:

  • „Agile“ principais dirbančios komandos vienija verslo, IT ir kitų sričių specialistus iš skirtingų šalių;
  • Kad galėtume efektyviai dirbti, kuriame paprastą ir lanksčią organizaciją su aiškiomis kolegų rolėmis ir atsakomybėmis. Esame atviri ją keisti, jei įžvelgiame, kaip galėtume dirbti dar efektyviau.
  • Ieškome naujų būdų, kaip dirbti lanksčiai ir susiburti bendriems tikslams;
  • Dalijamės savo individualiomis ir komandinėmis žiniomis, siekdami geriausio rezultato.
 • Atsakomybė #OwnIT

  Keliame sau aukštus tikslus ir kiekvienas prisiimame atsakomybę už geresnius rezultatus:

  • Nelūkuriuojame ir imamės atsakomybės už tai, kad būtų padaryta tai, kas reikalinga;
  • Keliame sau aukštą atitikties (angl. compliance) kartelę ir turimas rizikų žinias pritaikome, kad apsaugotume nuo jų savo klientus ir visuomenę;
  • Vertiname iniciatyvą, pasitikėjimą vienas kito kompetencija ir sprendimais;
  • Siekiame nuolat tobulėti ir viršyti klientų lūkesčius.

 • Atvirumas #BeOPEN

  Siekiame įžvelgti potencialą ir pirmenybę teikiame skaidrumui bei įtraukčiai:

  • Esame patikimi, netoleruojame paslapčių, kalbame atvirai ir sąžiningai, pripažįstame ir mokomės iš klaidų;
  • Puoselėdami potencialą žvelgiame giliau nei į skaičius, siekiame būti supratingi ir empatiški;
  • Siekiame įvairovės, kad praplėstume savo perspektyvą ir rastume geresnius sprendimus;
  • Finansų galią pasitelkiame vardan tvarios pažangos.

Tegu darbai kalba patys už save

Įsivaizduokite, kokį pokytį visuomenėje galime pasiekti pasitelkę 4,200+ kolegų ir juos supančią draugų, artimųjų, kaimynų ir t.t. bendruomenę. Kaip vienas iš didžiausių Lietuvos darbdavių, keliame iššūkį ir sau patiems - visada būti pavyzdžiu kitoms šalies įmonėms, diktuoti modernios ir atsakingos darbo vietos standartus. Todėl mūsų socialinės atsakomybės prioritetai pirmiausia yramūsų kolegų gerovė, augimas, profesinė ir asmeninė sėkmė, vertybės, ir kiekvieno iš jų atsakomybė už pasaulį, kuriame gyvename.

Mūsų visuomeninė misija

Pažvelk į užkulisius

Facebook twitter linkedin youtube instagram
Content is loading
Show more rows: All table rows are already visible for screen readers.
Show less rows: All table rows are already visible for screen readers.