Gyvenk geriausią savo gyvenimą

Prisijunk prie mūsų

Yra gyvenimas darbe ir gyvenimas už darbo ribų

Būdami skandinaviškos kultūros organizacija, mes labai vertiname darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, nuolatinį profesinį augimą, socialinę atsakomybę, emocinę, fizinę, finansinę darbuotojų gerovę visuose gyvenimo etapuose

Papildomos naudos

Sveikatos draudimas

Nuo pat pirmos darbo dienos suteikiame privatų sveikatos draudimą, kuriuo galima komensuoti gydymo, profilaktikos bei reabilitacijos išlaidas, skirti sveikatinimosi procedūroms, odontologo ir psichologo paslaugoms.

Nelaimingų atsitikimų ir kritinių ligų draudimas

Nuo pirmos darbo dienos esame apdrausti nuo nelaimingų įvykių darbe ar laisvalaikiu.

Papildomos atostogų dienos

Nuo pat pirmos darbo dienos skiriame apmokamus papildomus laisvadienius poilsiui, sveikatai, savanorystei ir daugeliui kitų svarbių dalykų.

Įmoka į pasirinktą III pakopos pensijų fondą

Matematika čia paprasta: pasirinkusiems investuoti 1%-3% savo atlygio ateičiai, „Danske Bank“ padvigubina įnašą.

Išmoka darbo vietai namuose įsirengti

Lanksčiai deriname darbą biure su darbu nuotoliniu būdu. Visiems kolegoms skiriame 700 EUR vienkartinę išmoką darbo vietai namuose įsirengti. 

Papildomos naudos mamoms ir tėčiams

Dauguma papildomų naudų, įsk. paslaugas biuruose, spec. draudimo sąlygas, įmonės renginius ir kt. galioja ir kolegoms motinystės/ tėvystės atostogų metu.

357578cb-ad02-4b4b-a1fe-b3b468c779fa

Kiti privalumai

Emocinė gerovė, įvairovė ir įtrauktis

Vertiname Šiaurės šalių kultūrą ir vertybes, modernią darbo aplinką. Investuojame į kolegų asmeninį ir profesinį augimą, įtraukią ir atvirą darbo aplinką.

Darbuotojų iniciatyvų rėmimas

Darbas „Danske“ reiškia ir daug hobių, savanoriškos veiklos, renginių. Taip pat - galimybę įgyvendinti savo idėjas 15+ skirtingų darbuotojų klubų.

Sportas, aktyvumas, judėjimas

Mūsų biuro sporto klube kolegos su profesionalų pagalba arba savarankiškai sveikatinasi grupinėse ir individualiose treniruotėse. Remiame „žalią“ judėjimą į ir iš darbo, kolegų sporto komandas.

Pusryčiai, pietūs, sveiki užkandžiai

Kolegų pamėgti privalumai - galimybė už simbolinį mokestį pusryčiauti, pietauti biuro valgyklose ir mėgautis nemokamais vaisiais, sveikais gėrimais ir pan.

Darbuotojų rekomendavimo sistema 

Įprastai turime apie 200 atvirų darbo pozicijų. Kolegoms, rekomendavusiems į vieną iš jų sėkmingą kandidatą, nepamirštame padėkoti - skiriame premiją.

Kviečiame į „Danske“ miestelį!


Tobulėk su „Danske Bank“

Mes tikime, kad mokytis būtina visą gyvenimą. Todėl „Danske Bank“ vienija siekiančius augti: profesiškai, kaip žmogui, kaip visuomenei. 

Facebook twitter linkedin youtube instagram