Lankstumas kaip kasdienio gyvenimo dalis

Mes siūlome lankstumą planuoti savo dienas taip, kad tai būtų patogu jūsų profesiniam ir asmeniniam gyvenimui

Rinkis dirbti lanksčiai

Ką mums reiškia lankstumas

  • Norime, kad mūsų darbuotojai jaustųsi gerai tiek dirbdami namuose, tiek dirbdami biure. Todėl mes siūlome vienkartinę išmoką, skirtą susikurti jums patogią darbo vietą namuose.
  • „Danske Bank“ dirbame lanksčiai. Kartu su savo vadovu bei komanda galite nuspręsti, kiek dienų dirbsite biure, o kiek namuose.
  • Lankstumas nėra vien tik darbo dienų namuose ir biure paskirstymas. Savo laiką planuokite taip, kad galėtumėt derinti asmeninį gyvenimą ir darbą. Kai kuriems tai reiškia sprendimą vykti į biurą ne piko valandomis, kitiems - laiku pasiimti vaikus iš mokyklos arba pabėgioti pietų metu.
  • Mes nuolat investuojame į skaitmeninius įrankius, leidžiančius nepaisant darbo vietos palaikyti ryšį, bendradarbiauti ir efektyviai atlikti darbus.

*Priklausomai nuo darbo pobūdžio, komandų galimybės dirbti namuose gali skirtis, todėl rekomenduojame šį klausimą aptarti su būsimu vadovu jau darbo pokalbio metu.

Mūsų kolegos vertina lankstumą darbe.       Galbūt tai patiks ir tau.

Labiau mėgstu dirbti biure, kur galiu smagiai papietauti su kolegomis. Tačiau dienomis, kai turiu daug susitikimų arba kai reikia atlikti didelio susikaupimo reikalaujančius darbus, renkuosi dirbti iš namų.
Gintarė Joana Liseckaitė, Operacijų specialistė
Facebook twitter linkedin youtube instagram
Content is loading