Įkvėpk. Iškvėpk.

Pasirengimas - puiki pradžia. Visa kita tu jau turi.

Darbo skelbimas

Radai tave dominantį darbo skelbimą, bet nežinai, kokie turėtų būti kiti žingsniai?

Pirmiausia, iš arčiau susipažink su mūsų organizacija ir tuo, ką veikiame, kodėl verta prie mūsų prisijungti ir kokią vidinę kultūrą puoselėjame. Žvilgtelk į būsimų kolegų istorijas mūsų tinklaraštyje, Youtube kanale ir Facebook paskyroje.

Dabar, kai jau šiek tiek daugiau žinai apie mus ir manai, kad „it‘s a match“, pereik prie antrojo žingsnio!

Jei norėtum dar pasižvalgyti į kitas mūsų atviras pozicijas, spausk čia.

Susidomėjai?

Kandidatuoti į pasirinktą darbo poziciją užtrunka tik keletą minučių. Spustelk „Siųsti CV“ tave dominančiame darbo skelbime ir užpildyk kandidato anketą, pateikdama(-as): 

 • Savo kontaktinius duomenis
 • CV arba Linkedin paskyros nuorodą 
 • Kitą papildomą informaciją (pvz., motyvacinį laišką, kt.)

P.S. Organizacijos viduje bendraujame anglų kalba, todėl visi dokumentai, kuriuos pateiksi, turėtų būti šia kalba. 

Atranka

Su atrinktais kandidatais pirmiausia susisiekiame telefonu ir pakviečiame dalyvauti tolimesnėje atrankoje. Atranka arba kandidato vertinimo procesas ir jam naudojami įrankiai gali skirtis priklausomai nuo pozicijos, į kurią aplikuoji, ir samdančios komandos darbo specifikos. Žemiau gali susipažinti su mūsų atrankoje naudojamais standartiniais vertinimo įrankiais, tačiau turėk omenyje, kad nebūtinai visi arba būtent tokiu eiliškumu jie bus taikomi tavo atrankos procese. 

Darbo pasiūlymas 

Sėkmingos atrankos atveju, pateiksime tau detalų darbo pasiūlymą ir pakviesime prisijungti prie komandos, pasirašant darbo sutartį el. būdu.

Jei vis dėlto atrankoje pasirinktume kitą kandidatą, kviečiame ir toliau drąsiai kandidatuoti į kitas tave dominančias atviras darbo pozicijas „Danske Bank“. 

Darbo pradžia

Po sutarties pasirašymo su tavimi susisieks tavo tiesioginis vadovas ir aptars praktines detales, pvz., kurią valandą atvykti pirmąją darbo dieną, kur pasiimti įrangą ir t.t.

Anglų kalbos lygiai

Ne visose pozicijose yra būtina sklandi anglų kalba. Visuose darbo skelbimuose nurodome reikalaujamą anglų kalbos mokėjimo lygį pozicijai užimti.

 • Intermediate

  • Supranti pagrindines mintis tekste apie gerai žinomus dalykus, susijusius su darbu arba laisvalaikiu. Susidoroji su daugeliu situacijų keliaudama (-s) anglakalbėse šalyse.
  • Gali išreikšti savo mintis žinomomis temomis, bendrąja prasme apibūdinti savo patirtį ir pagrįsti lūkesčius, tikslus bei siekius. 
  • Gebi sukurti paprastą ir nuoseklų tekstą žinomomis temomis.
  • Intermediate lygis atitinka šių tarptautinių egzaminų vertinimą: CEFR B1+, IELTS balais – 4.5 (5)-5.5,  English Cambridge skalėje – 150-159).
  Jei nesi tikra (-s) dėl savo anglų kalbos mokėjimo lygio, atlik mūsų partnerių Kalba.Lt parengtą testą. Daugiau informacijos ir nuorodą į testą rasi ČIA.
 • Upper–Intermediate

  • Supranti pagrindines mintis sudėtinguose tekstuose, abstrakčiomis ir konkrečiomis temomis, įskaitant ir specifinę/techninę informaciją profesinėje srityje.
  • Gali bendrauti pakankamai spontaniškai ir laisvai, palaikant nuoseklų pokalbį su gimtakalbiais ir sklandžiai kalbančiais angliškai.
  • Gebi sukurti aiškų, detalų tekstą daugeliu temų ir paaiškinti savo požiūrį svarstomais klausimais, išdėstydamas įvairių pasirinkimų pranašumus ir trūkumus.
  • Upper-Intermediate lygis atitinka šių tarptautinių egzaminų vertinimą: CEFR B2, IELTS balais – 5.5-6.5,  English Cambridge skalėje – 160-179).
  Jei nesi tikra (-s) dėl savo anglų kalbos mokėjimo lygio, atlik mūsų partnerių Kalba.Lt parengtą testą. Daugiau informacijos ir nuorodą į testą rasi ČIA.
 • Advanced

  • Supranti įvairius sudėtingus ir ilgus tekstus ir suvoki jų potekstę, taip pat vartoti kalbą profesinėmis, akademinėmis ir visuomeninėmis temomis.
  • Gali kalbėti spontaniškai, laisvai ir sklandžiai, išreikšti mintis vartojant įvairius išsireiškimus, frazeologizmus.
  • Gebi sukurti aiškų, rišlios struktūros ir detalų tekstą sudėtingomis temomis, laikantis stiliaus ir skyrybos reikalavimų, tinkamai vartojant rišlumo priemones.
  • Advanced lygis atitinka šių tarptautinių egzaminų vertinimą: CEFR C1, IELTS balais – 6.5-8.0,  English Cambridge skalėje – 180-199).
  Jei nesi tikra (-s) dėl savo anglų kalbos mokėjimo lygio, atlik mūsų partnerių Kalba.Lt parengtą testą. Daugiau informacijos ir nuorodą į testą rasi ČIA.

D.U.K.

Facebook twitter linkedin youtube instagram
Content is loading
Show more rows: All table rows are already visible for screen readers.
Show less rows: All table rows are already visible for screen readers.