Mūsų atrankos procesas

Darbo skelbimas

Radai tave dominantį mūsų darbo skelbimą, bet nežinai, kokie turėtų būti kiti žingsniai? Pirmiausia, susipažink iš arčiau su mūsų organizacija ir tuo ką veikiame, kodėl verta prie mūsų prisijungti ir kokią vidinę kultūrą puoselėjame. Žvilgtelk į būsimų kolegų istorijas mūsų tinklaraštyje, Youtube kanale ir Facebook paskyroje.

Dabar kai jau šiek tiek daugiau žinai apie mus ir manai, kad „it‘s a match“, pereik prie antrojo žingsnio!

Jei norėtum dar pasižvalgyti į kitas mūsų atviras pozicijas, spausk čia.

Aplikavimas

Aplikavimas į pasirinktą darbo poziciją užtrunka tik keletą minučių. Spustelk „Siųsti CV“ tave dominančiame darbo skelbime ir užpildyk kandidato anketą, pateikdama(-as): 

  • Savo kontaktinius duomenis
  • CV arba Linkedin paskyros nuorodą 
  • Kitą papildomą informaciją (pvz., motyvacinį laišką, kt.)

P.S. Oficiali kalba mūsų organizacijos viduje yra anglų, todėl visi dokumentai, kuriuos pateiksi turėtų būti šia kalba. 

Su atrinktais kandidatais pirmiausia susisiekiame telefonu bei pakviečiame dalyvauti tolimesnėje atrankoje. Atranka arba kandidato vertinimo procesas ir jam naudojami įrankiai gali skirtis priklausomai nuo pozicijos į kurią aplikuoji bei samdančios komandos darbo specifikos. Žemiau gali susipažinti su mūsų atrankoje naudojamais standartiniais vertinimo įrankiais, tačiau turėk omenyje, kad nebūtinai visi ar tokiu eiliškumu jie bus panaudoti tavo atrankos procese. 

Darbo pasiūlymas 

Sėkmingos atrankos atveju, pateiksime tau detalų darbo pasiūlymą ir pakviesime prisijungti prie komandos, pasirašant darbo sutartį el. būdu. 

Jei vis dėlto atrankoje pasirinktume kitą kandidatą, kviečiame ir toliau drąsiai kandidatuoti į kitas tave dominančias atviras darbo pozicijas „Danske Bank“. 


Darbo pradžia

Po sutarties pasirašymo su tavimi susisieks tavo tiesioginis vadovas ir informuos dėl įvairių detalių, pvz., kurią valandą atvykti pirmąją darbo dieną, kur pasiimti įrangą ir t.t.

D.U.K.

Jums taip pat gali būti aktualu