Mūsų atrankos procesas

Darbo skelbimas

Radai tave dominantį darbo skelbimą, bet nežinai, kokie turėtų būti kiti žingsniai? Pirmiausia, iš arčiau susipažink su mūsų organizacija ir tuo, ką veikiame, kodėl verta prie mūsų prisijungti ir kokią vidinę kultūrą puoselėjame. Žvilgtelk į būsimų kolegų istorijas mūsų tinklaraštyje, Youtube kanale ir Facebook paskyroje.

Dabar, kai jau šiek tiek daugiau žinai apie mus ir manai, kad „it‘s a match“, pereik prie antrojo žingsnio!

Jei norėtum dar pasižvalgyti į kitas mūsų atviras pozicijas, spausk čia.

Susidomėjai?

Kandidatuoti į pasirinktą darbo poziciją užtrunka tik keletą minučių. Spustelk „Siųsti CV“ tave dominančiame darbo skelbime ir užpildyk kandidato anketą, pateikdama(-as): 

  • Savo kontaktinius duomenis
  • CV arba Linkedin paskyros nuorodą 
  • Kitą papildomą informaciją (pvz., motyvacinį laišką, kt.)

P.S. Organizacijos viduje bendraujame anglų kalba, todėl visi dokumentai, kuriuos pateiksi, turėtų būti šia kalba. 

Atranka

Su atrinktais kandidatais pirmiausia susisiekiame telefonu ir pakviečiame dalyvauti tolimesnėje atrankoje. Atranka arba kandidato vertinimo procesas ir jam naudojami įrankiai gali skirtis priklausomai nuo pozicijos, į kurią aplikuoji, ir samdančios komandos darbo specifikos. Žemiau gali susipažinti su mūsų atrankoje naudojamais standartiniais vertinimo įrankiais, tačiau turėk omenyje, kad nebūtinai visi arba būtent tokiu eiliškumu jie bus taikomi tavo atrankos procese. 

Darbo pasiūlymas 

Sėkmingos atrankos atveju, pateiksime tau detalų darbo pasiūlymą ir pakviesime prisijungti prie komandos, pasirašant darbo sutartį el. būdu. 

Jei vis dėlto atrankoje pasirinktume kitą kandidatą, kviečiame ir toliau drąsiai kandidatuoti į kitas tave dominančias atviras darbo pozicijas „Danske Bank“. 


Darbo pradžia

Po sutarties pasirašymo su tavimi susisieks tavo tiesioginis vadovas ir aptars praktines detales, pvz., kurią valandą atvykti pirmąją darbo dieną, kur pasiimti įrangą ir t.t.

D.U.K.

Facebook twitter linkedin youtube instagram