Auk su FuturePros

<FuturePros> - tai kasmetinė karjeros (re)starto programa studentams, ką tik baigusiems studijas ar persikvalifikavusiems specialistams. 

FuturePros - tai apmokama vienerių metų tobulėjimo galimybė, kur įgysi daug vertingos praktikos sėkmingam karjeros startui. Nesvarbu, ar/kiek turi patirties, esame pasiruošę padėti tau įdarbinti naujus įgūdžius. Jei vis dar studijuoji, norime, kad mokslus tęstum, todėl pasiūlysime lankstų darbo grafiką. Pakviesime į daugybę renginių, mokymų ir šiltai priimsime į kolegų bendruomenę.

Nuo 2019 m. prie FuturePros jau prisijungė 246 pradedantieji specialistai. Jei domiesi IT, programinės įrangos inžinerija, duomenų mokslu, verslo analitika, rizikų valdymu, finansais, projektų valdymu, verslo sprendimais, tuomet FuturePros skirta tau!

Programavimas ir IT

 • Back-end programavimas
 • Full-stack programavimas
 • DevOps inžinerija
 • Duomenų inžinerija
 • Kokybės užtikrinimas
 • UX dizainas

Duomenų mokslas, inžinerija ir rizikų valdymas

 • Duomenų inžinerija
 • Duomenų mokslas
 • Rizikos valdymas

Kiekybinė analitika

 • Kiekybinė analitika

Verslo analitika

 • Verslo analitika

Kodėl verta prisijungti prie <FuturePros>?

8723a84c-f505-47d0-a79c-ecc992649347

Atrankos procesas

 • 1) Kandidatavimas ir atrankos užduotis

  Kandidatai paraiškas (kontaktinius duomenis, CV) į pasirinktą karjeros kelią teikia „Danske Bank“ karjeros puslapyje. Šiame etape taip pat gali būti pateiktos "online" namų darbų užduotys. Atrinkti kandidatai kviečiami į kitą etapą – kandidatų atrankų centrus.

 • 2) Kandidatų atrankų centrai

  Atrankos centru įprastai vadiname vienos dienos renginį, kuriame vertinami kandidatų įgūdžiai ir asmeninės savybės. Be to, tai galimybė susipažinti su būsimu lyderiu ir komanda, su kuria galbūt dirbsite.

 • 3) Darbo pokalbis

  Po atrankos dienos, geriausiai pasirodę kandidatai sulaukia pakvietimo į darbo pokalbį su komandų lyderiais. 

Kas laukia po <FuturePros> programos?

80 proc. programos dalyvių, kurie prisijungė prie mūsų kaip <FuturePros> dalyviai, toliau sėkmingai dirba „Danske Bank“, ir auga kasmet prisiimdami vis naujų iššūkių ir atsakomybių. Kaip po programos susiklostys tavo kerjeros kelias, taip pat yra keletas galimybių.


Darbas Jaunesniojo specialisto pozicijoje


Tolimesnė karjera toje pačioje komandoje


Kitos pozicijos „Danske Bank“

 

Dvejoti dėl savo sėkmės atrankoje nederėtų, jei turi:

Siekį nuolat augti

Nestokoji smalsumo, esi atvira(s), vis dar studijuoji, ką tik baigei studijas arba persikvalifikavai, o programos metu gyvensi Lietuvoje.

Pasirinktos krypties žinių pagrindus

Darbo patirtis <FuturePros> nereikalinga. Čia svarbiausia, kad atsineštum žinias, įgytas aukštojoje mokykloje, programavimo kursuose ar kitose studijose.

Bent B2 anglų kalbos žinias 

<FuturePros> dalyviai - tarptautinių komandų, kuriose bendradarbiauja kolegos iš viso pasaulio, dalis, todėl anglų kalba yra pagrindinė mūsų kasdienio darbo kalba.

Pasitikrink savo kalbos lygį

FuturePros istorijos


,
„Danske Bank“ Lietuvoje buvo pirmieji, kurie pakalbino ir pakvietė į <FuturePros> darbo pokalbį po to, kai baigiau programavimo kursus „Vilnius Coding School“. Darbe nejaučiu absoliučiai jokio skirtumo dėl savo amžiaus, nors dar mokantis programavimo mokykloje girdėjau pastabų, ką aš čia veikiu, nes galėjau ir daugeliu klausimų padėjau dėstytojui. O studijuoti nusprendžiau, nes jaučiau, kad reikia pasikartoti, atnaujinti žinias. Suprantu, kad daug kas per pastaruosius metus pasikeitę, programavimo kalbos, visos technologijos patobulėjusios."

Saulius Pūnis

Programinės įrangos inžinierius

Facebook twitter linkedin youtube instagram
Content is loading
Show more rows: All table rows are already visible for screen readers.
Show less rows: All table rows are already visible for screen readers.