FuturePros

Tai kasmetinė „Danske Bank“ talentų ugdymo programa, skirta studentams, ką tik baigusiems studijas ar persikvalifikavusiems specialistams. Artimiausias atrankos etapas į programą numatomas 2023 m. pavasarį.

FuturePros - tai apmokama vienerių metų tobulėjimo galimybė, kur įgysi daug vertingos praktikos sėkmingam karjeros startui. Nesvarbu, ar/kiek turi patirties, esame pasiruošę padėti tau įdarbinti naujus įgūdžius. Jei vis dar studijuoji, norime, kad mokslus tęstum, todėl pasiūlysime lankstų darbo grafiką. Pakviesime į daugybę renginių, mokymų ir šiltai priimsime į kolegų bendruomenę.

Nuo 2019 m. prie FuturePros jau prisijungė 129 pradedantieji specialistai. Šiemet į komandą pakviesime daugiau nei 50 įvairių profesijų atstovų. Jei domiesi IT, programinės įrangos inžinerija, duomenų mokslu, verslo analitika, rizikų valdymu, finansais, projektų valdymu, tuomet FuturePros skirta tau!

Kodėl <FuturePros>?

Atrankos procesas

 • Atrankos trukmė

  Balandžio mėnesį laukiame kandidatų paraiškų.

  Gegužę vyksta atrankos procesas.

  Liepos mėnesį į FuturePros programą pakviesti dalyviai pradeda savo kelionę.

 • 1) Kandidatavimas

  Kandidatai paraiškas (kontaktinius duomenis, CV) į pasirinktą karjeros kelią teikia „Danske Bank“ karjeros puslapyje (artimiausias atrankos etapas - 2023 m. pavasarį). Po to jie gauna nuorodą, kad galėtų užpildyti papildomą klausimyną. Šiame etape taip pat gali būti pateiktos "online" namų darbų užduotys. Atrinkti kandidatai kviečiami į kitą etapą – kandidatų atrankų centrus.

 • 2) Kandidatų atrankų centrai

  Atrankos centru įprastai vadiname vienos dienos renginį, kuriame vertinami kandidatų įgūdžiai ir asmeninės savybės. Be to, tai galimybė susipažinti su būsimu lyderiu ir komanda, su kuria galbūt dirbsite. Atrankų centrai gali būti kuriami pagal skirtingas kandidatų kompetencijas arba profesines sritis. Į kiekvieną atrankos centrą paprastai kviečiame nuo 10 iki 30 kandidatų.

 • 4) Darbo pasiūlymas

  Su atrinktais kandidatais telefonu arba el. paštu susisiekia būsimasis tiesioginis vadovas ir pateikia darbo pasiūlymą.

Dvejoti dėl savo sėkmės atrankoje nederėtų, jei:Esi plačių pažiūrų, gebi ir nori bendradarbiauti, nebijai prisiimti atsakomybės


Turi analitinio mąstymo, problemų sprendimo, programavimo (aplikuojant į IT pozicijas) įgūdžius


Laisvai kalbi ir rašai anglų kalba
(B2 lygis)Galėsi skirti pilną dieną dalyvauti kandidatų atrankos centruose

FuturePros istorijos

,,Vilniaus universitete įgijau Ekonomikos bakalaurą ir neturėjau jokios patirties informacinių technologijų srityje. Prieš prisijungdama prie FuturePros programos dirbau apskaitos ir vertybinių popierių administravimo srityse, tačiau dėl itin palaikančių naujųjų kolegų bei galimybės kasdien išmokti vis kažką naujo, man pavyko visiškai pakeisti savo karjeros kelią."

Rasa Baranauskienė

IT programuotoja 

Facebook twitter linkedin youtube instagram