Auk su FuturePros

<FuturePros> - tai kasmetinė karjeros (re)starto programa studentams, ką tik baigusiems studijas ar persikvalifikavusiems specialistams. Atranka į artimiausią programos etapą prasidės 2024 m. pavasarį.

Sek <FuturePros> naujienas

FuturePros - tai apmokama vienerių metų tobulėjimo galimybė, kur įgysi daug vertingos praktikos sėkmingam karjeros startui. Nesvarbu, ar/kiek turi patirties, esame pasiruošę padėti tau įdarbinti naujus įgūdžius. Jei vis dar studijuoji, norime, kad mokslus tęstum, todėl pasiūlysime lankstų darbo grafiką. Pakviesime į daugybę renginių, mokymų ir šiltai priimsime į kolegų bendruomenę.

Nuo 2019 m. prie FuturePros jau prisijungė 179 pradedantieji specialistai. Šiemet į komandą pakviesime daugiau nei 50 įvairių profesijų atstovų. Jei domiesi IT, programinės įrangos inžinerija, duomenų mokslu, verslo analitika, rizikų valdymu, finansais, projektų valdymu, verslo sprendimais, tuomet FuturePros skirta tau!

Verslo kryptis 

Rizikų valdymas
Projektų valdymas
Verslo analitika
Verslo konsultavimas
Žmogiškieji ištekliai

Technologijų kryptis

Programinės įrangos inžinerija
Platformų inžinerija
Duomenų mokslas
Duomenų inžinerija
IT Sauga

Kodėl verta prisijungti prie <FuturePros>?

Atrankos procesas

  • 1) Kandidatavimas

    Kandidatai paraiškas (kontaktinius duomenis, CV) į pasirinktą karjeros kelią teikia „Danske Bank“ karjeros puslapyje (2024 m. atranka prasidės 2024 m. pavasarį). Po to kandidatai gauna nuorodą, kad galėtų užpildyti papildomą klausimyną. Šiame etape taip pat gali būti pateiktos "online" namų darbų užduotys. Atrinkti kandidatai kviečiami į kitą etapą – kandidatų atrankų centrus.

  • 2) Kandidatų atrankų centrai

    Atrankos centru įprastai vadiname vienos dienos renginį, kuriame vertinami kandidatų įgūdžiai ir asmeninės savybės. Be to, tai galimybė susipažinti su būsimu lyderiu ir komanda, su kuria galbūt dirbsite. Atrankų centrai gali būti kuriami pagal skirtingas kandidatų kompetencijas arba profesines sritis. Į kiekvieną atrankos centrą paprastai kviečiame nuo 10 iki 30 kandidatų.

  • 3) Darbo pasiūlymas

    Su atrinktais kandidatais telefonu arba el. paštu susisiekia būsimasis tiesioginis vadovas ir pateikia darbo pasiūlymą.

Kas laukia po <FuturePros> programos?

80 proc. programos dalyvių, kurie prisijungė prie mūsų nuo 2019 m., ir toliau sėkmingai dirba „Danske Bank“, ir auga kasmet prisiimdami vis naujų iššūkių ir atsakomybių. Kaip po programos susiklostys tavo kerjeros kelias, taip pat yra keletas galimybių.


Darbas Jaunesniojo specialisto pozicijoje


Tolimesnė karjera toje pačioje komandoje


Kitos pozicijos „Danske Bank“

 

Dvejoti dėl savo sėkmės atrankoje nederėtų, jei turi:

Siekį nuolat augti

Nestokoji smalsumo, esi atvira(s), vis dar studijuoji, ką tik baigei studijas arba persikvalifikavai, o programos metu gyvensi Lietuvoje.

Pasirinktos krypties žinių pagrindus

Darbo patirtis <FuturePros> nereikalinga. Čia svarbiausia, kad atsineštum žinias, įgytas aukštojoje mokykloje, programavimo kursuose ar kitose studijose.

Bent B2 anglų kalbos žinias 

<FuturePros> dalyviai - tarptautinių komandų, kuriose bendradarbiauja kolegos iš viso pasaulio, dalis, todėl anglų kalba yra pagrindinė mūsų kasdienio darbo kalba.

Pasitikrink savo kalbos lygį

FuturePros istorijos


,
„Danske Bank“ Lietuvoje buvo pirmieji, kurie pakalbino ir pakvietė į <FuturePros> darbo pokalbį po to, kai baigiau programavimo kursus „Vilnius Coding School“. Darbe nejaučiu absoliučiai jokio skirtumo dėl savo amžiaus, nors dar mokantis programavimo mokykloje girdėjau pastabų, ką aš čia veikiu, nes galėjau ir daugeliu klausimų padėjau dėstytojui. O studijuoti nusprendžiau, nes jaučiau, kad reikia pasikartoti, atnaujinti žinias. Suprantu, kad daug kas per pastaruosius metus pasikeitę, programavimo kalbos, visos technologijos patobulėjusios."

Saulius Pūnis

Programinės įrangos inžinierius

Facebook twitter linkedin youtube instagram
Content is loading