Future Pros

FuturePros – puikus būdas pradėti savo karjerą ir prisijungti prie motyvuotų būsimų profesionalų bendruomenės! 

Prisijunk prie komandos

FuturePros yra „Danske Bank“ kasmet organizuojama talentų ugdymo programa,
skirta studentams, ką tik baigusiems studijas
ar persikvalifikavusiems specialistams.

FuturePros startavo 2019 m., kaip išskirtinai į IT pozicijas orientuota programa. Visgi, susilaukus puikių dalyvių ir komandų vadovų atsiliepimų, šiemet programą plečiame ir įtraukiame daugiau įvairesnių pozicijų, siūlančių įdomų, prasmingą ir iššūkių kupiną darbą!

Per pastaruosius pora metų šios programos dėka prie „Danske Bank“ prisijungė 76 šaunūs kolegos ir kolegės. 71 iš jų vis dar dirba banke ir net 30 jau tęsia darbus nuolatinėse pozicijose!

Paklausyk, ką apie programą galvoja jos dalyviai

 

8b2758f8-00090253-adb1a4b1

Kodėl verta dalyvauti?

 • Pradėk savo karjerą
  Su FuturePros programa siekiame sudaryti studentams galimybę derinti darbą ir studijas. Programos dalyviai savo karjerą pradeda stiprioje tarptautinėje organizacijoje ir įgyja daug vertingų praktinių žinių. Dauguma dalyvių galiausiai tampa nuolatiniais „Danske Bank“ darbuotojais!
 • Lengvai derink su studijomis
  Studentams mes siūlome dirbti ne pilnu etatu arba lanksčiai derinti darbo laiką prie savo studijų. Kaip numatyta LR Darbo kodekse, visiems studentams skiriame kasmetines atostogas mokslams. Nors pagal įstatymus šios atostogos nėra apmokamos, „Danske Bank“ apmoka 5 mokslui skirtas atostogų dienas per metus.
 • Mokykis ir tobulėk
  FuturePros programoje itin daug dėmesio skiriame dalyvių galimybėms mokytis ir tobulėti. Nuo pirmosios dienos banke, FuturePros dalyviui yra priskiriamas buddy, kuris padeda susigaudyti darbe pirmosiomis darbo savaitėmis. Be to, ištisus metus programos dalyviams organizuojame įvairius susitikimus. Nuo sesijų, skirtų geriau pažinti organizaciją – jos struktūrą, kultūrą, procesus, naudojamus įrankius ar technologijas (pvz., privatus debesis, duomenų mokslas, DevOps, robotika), iki asmeninio tobulėjimo sesijų – tokių kaip emocinė sveikata, komunikacija ir viešasis kalbėjimas, emocinis intelektas ar grįžtamasis ryšis. Tuo pačiu siekiame, kad FuturePros dalyviai jaustųsi viena bendruomene, todėl organizuojame ir neoficialius renginius, skirtus geriau pažinti vieniems kitus.

  Žinoma, FuturePros dalyviai taip pat gali dalyvauti ir visuose kituose „Danske Bank“ darbuotojams skirtuose renginiuose bei seminaruose.
 • Gauk konkurencingą atlygį
  Tai nėra dar viena neapmokama praktika, kur turėsi dirbti už dyką… Mes siūlome konkurencingą atlygį už tavo indėlį į visos organizacijos sėkmę!
 • Mėgaukis „Danske Bank“ skiriamomis naudomis
  Tau, kaip „Danske Bank“ darbuotojui, priklausys ir visos kitos darbuotojams įprastos naudos, nuo sveikatos draudimo ir papildomų atostogų dienų, iki biure siūlomų patogumų ir veiklų (valgykla, sporto klubas, žaidimų kambariai ir pan.) bei įvairiausių nuolaidų ir partnerių pasiūlymų! Viską gali peržiūrėti čia.
 • Ištyrinėk karjeros galimybes
  Visi FuturePros dalyviai su „Danske Bank“ pasirašo terminuotą vienerių metų darbo sutartį, su galimybe ją pratęsti dar vienerius metus. Žinoma, mūsų tikslas, kad po vienerių ar dvejų metų, FuturePros dalyviai liktų dirbti banke, tad stengiamės jiems pasiūlyti tinkamas pozicijas su ilgalaike darbo sutartimi.

FuturePros atrankos procesas

 • 1) Aplikavimas

  1) Aplikavimas

  Kandidatai registruojasi „Danske Bank“ karjeros puslapyje ir pateikia savo CV bei kontaktinę informaciją. Užsiregistravusius kviečiame užpildyti papildomą klausimyną bei įkelti 1 min trukmės video prisistatymą. Šiame etape kandidatams taip pat galime pateikti namų darbų užduotį. Kandidatus, sėkmingai įveikusius šią atrankos dalį, kviečiame į  kitą etapą – kandidatų atrankų centrus.
 • 2) Kandidatų atrankų centrai

  2) Kandidatų atrankų centrai

  Kandidatų atrankų centrai dažniausiai yra vienos dienos renginys, kurio metu vertiname kandidatų asmenines savybes ir gebėjimus per individualias bei grupines užduotis. Atrankų centrai yra suskirstyti pagal tam tikras kompetencijų ar profesines sritis, kiekviename jų vertiname nuo 10 iki 30 kandidatų. Individualių užduočių metu vertiname kandidatų profesinius gebėjimus bei loginį mąstymą, o grupinių užduočių metu geriausiai atsiskleidžia kandidatų bendradarbiavimo, lyderystės, komunikacijos, analitiniai bei problemų sprendimo įgūdžiai.
 • 3) Individualus pokalbis su kandidatu

  3) Individualus pokalbis su kandidatu

  Tos pačios dienos popietę, sėkmingai užduotyse pasirodžiusius kandidatus kviečiame į individualų 20-45 minučių trukmės pokalbį. Pokalbio metu aptariame ryte įvykdytas užduotis ir vertiname kandidato įgūdžių ir žinių atitikimą tam tikrai pozicijai. Vakare sėkmingai pokalbio etapą praėję kandidatai kviečiami į paskutinį atrankos pokalbį.
 • 4) Paskutinis atrankos pokalbis 

  4) Paskutinis atrankos pokalbis 

  Paskutinis atrankos pokalbis vyksta artimiausiomis dienomis po vertinimo centrų. Šio pokalbio metu vertiname kandidato asmenines savybes ir jų atitikimą „Danske Bank“ vidinei kultūrai.
 • 5) Darbo pasiūlymas

  5) Darbo pasiūlymas

  Su atrinktais kandidatais telefonu arba el. paštu susisiekia būsimasis tiesioginis vadovas ir pateikia darbo pasiūlymą.

Ko tikimės iš kandidatų? 

Tikimės, kad kandidatai į FuturePros programą:
Turi analitinio mąstymo, problemų sprendimo, programavimo (aplikuojant į IT pozicijas) įgūdžius


Baigė bent du bakalauro studijų programos, susijusios su norima pozicija, kursus (pvz., IT, matematikos, fizikos, verslo vadybos, finansų ar kitų studijų)


Laisvai kalba ir rašo anglų kalba (B2 lygis)


Yra plačių pažiūrų, gebantys ir norintys bendradarbiauti bei nebijantys prisiimti atsakomybės


Turi galimybę skirti pilną dieną dalyvavimui kandidatų vertinimo centruose

FuturePros istorijos

 • ,,Vilniaus universitete įgijau Ekonomikos bakalaurą ir neturėjau jokios patirties informacinių technologijų srityje. Prieš prisijungdama prie FuturePros programos dirbau apskaitos ir vertybinių popierių administravimo srityse, tačiau dėl itin palaikančių naujųjų kolegų bei galimybės kasdien išmokti vis kažką naujo, man pavyko visiškai pakeisti savo karjeros kelią."

  Rasa Baranauskienė

  IT programuotoja 

Turi klausimų?

Brūkštelk mumus

Nusprendei prisijungti?

Aplikuok čia

Jums taip pat gali būti aktualu