„Danske Bank“ Lietuvoje

„Danske Bank“ yra Šiaurės Europos regiono bankas, veikiantis 16-oje šalių ir aptarnaujantis 3,4 milijono privačių, verslo ir institucinių klientų. Pagrindinė „Danske Bank“ būstinė yra Kopenhagoje.

Lietuvoje „Danske Bank“ aptarnauja Šiaurės šalyse įsikūrusias ir Lietuvoje veiklą vykdančias įmones bei globalias korporacijas, taip pat yra įsteigęs vieną
sparčiausiai augančių IT organizacijų, bei globalių paslaugų centrą.

„Danske Bank“ A/S Lietuvos filialas


„Danske Bank“ Baltijos šalyse koncentruojasi išskirtinai tik į Šiaurės šalių dukterinių įmonių arba globalių organizacijų aptarnavimą. Naudodamiesi vienos didžiausių Šiaurės šalių grupės patirtimi, kuriame vertę savo tarptautiniams klientams vienodai visose rinkose, bet kurioje pasaulio šalyje, kur yra įsikūręs „Danske Bank”.

„Danske Bank“ Globalių paslaugų centras


2012 metais Lietuvoje įkurtas „Danske Bank“ Globalių paslaugų centras (GSL) yra strateginis „Danske Bank“ Grupės finansinių operacijų (finansų rinkų, mokėjimų, kasdieninės bankininkystės, didelių ir institucinių klientų konsultavimo ir kt.) ir nebankinių paslaugų (teisė, rizikos valdymas, pirkimai ir kt.) centras. Per kelerius metus GSL išaugo į vieną didžiausių paslaugų centrų Lietuvoje, kurio profesionalų komanda dirba 16-oje globalių „Danske Bank“ padalinių. Lietuvoje kuriami kompetencijos centrai turi visišką atsakomybę bei sprendimų priėmimo teisę už tam tikrus „Danske Bank“ grupės procesus ir teikiamų paslaugų kokybę.

Šiuo metu GSL dirba daugiau nei 2000 darbuotojų, kuriančių vertę „Danske Bank“ klientams net 15-oje šalių.

„Danske Bank“ Grupės IT paslaugų centras


„Danske Bank“ Grupės IT paslaugų centras (DGITL) Lietuvoje, kaip „Danske Bank“ Grupės IT padalinio, kuriančio ir palaikančio elektroninius finansinius sprendimus banko klientams, dalis, įkurtas 2014 metais. Vos per keletą metų DGITL tapo greičiausiai augančia IT organizacija Lietuvoje, kurioje dirba daugiau nei 900 IT profesionalų.

DGITL sudaro du pagrindiniai struktūriniai padaliniai: IT infrastruktūros (infrastructure) ir plėtros (development). Dirbdami drauge su „Danske Bank“ Grupės kolegomis, DGITL kuria inovatyvius ateities bankininkystės sprendimus privatiems, verslo ir instituciniams klientams visoje Šiaurės Europoje.