Peržvelk mūsų darbo pasiūlymus

Pirmyn!

Labas!

Į „Danske Bank“ Lietuvos komandą subūrėme sumanius, išradingus, atvirus ir į rezultatą orientuotus kolegas, kurie kuria bankinius produktus, plėtoja paslaugų portfelį ir užtikrina sklandžią visos „Danske Bank“ grupės kasdienę veiklą.
Esame „vidinis banko variklis“ – nors bankinių paslaugų Lietuvoje neteikiame, kasdien aptarnaujame „Danske Bank“ klientus Šiaurės šalyse. Mūsų profesionalumas, darbo rezultatai ir drąsa priimant naujus iššūkius lemia „Danske Bank“ Grupės, vienijančios daugiau nei 22000 kolegų visame pasaulyje, pasitikėjimą Lietuva. 
Šiandien esame vienas didžiausių darbdavių Lietuvoje – daugiau nei 4000 kolegų vertina mūsų vidinę kultūrą, rūpestį darbuotojais, galimybę dirbti globaliose komandose, įdomų darbą ir asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Kodėl verta prisijungti prie „Danske Bank“?

Augimas ir karjeros galimybės

Įkvepiantys lyderiai

Puiki atmosfera

Prasmingas ir įdomus darbas

Lanksčios darbo sąlygos

Konkurencingas atlyginimas

Mus vienija bendra ambicija

Turime 3,3 mln. privačių ir verslo klientų Šiaurės šalyse. Esame pasiryžę jiems suteikti visas reikiamas žinias bei priemones, padedančias priimti patikimus finansinius sprendimus ir įgyvendinti savo tikslus.
Daugelis šių paslaugų ir produktų yra kuriami būtent Lietuvoje, kur šiandien siekiame peržengti įprastas bankininkystės ribas ir nuolat keliame sau naujus iššūkius. 

Privalumai, kuriais mėgaujamės

Žinoma, „Danske Bank“ stengiamės užtikrinti atvirą, įvairovę bei įtrauktį (angl. Diversity & Inclusion) skatinančią darbo aplinką bei gerą atmosferą tiek darbui, tiek asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui, tačiau yra ir dar šis tas.
„Danske Bank“ suteikia savo darbuotojams gausybę papildomų naudų, kuriomis mes išties intensyviai naudojamės!
Susipažink su visais privalumais, kuriais galėsi mėgautis ir tu, kai prisijungsi prie mūsų komandos.

Skaityti daugiau

Pažvelk į užkulisius

Jums taip pat gali būti aktualu


Facebook twitter linkedin youtube instagram