Slapukų politika

 Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, naudojama daugelyje interneto svetainių pakartotiniams vartotojų apsilankymams fiksuoti. Kadangi slapukas yra neveiklioji rinkmena, jis neplatina virusų ar kitų kenksmingų programų.
Bankas naudoja slapukus internetinėje svetainėje, kadangi jų pagalba užtikrinamas tinkamas svetainės veikimas bei nuolatinis jos tobulinimas, kas leidžia Jums sėkmingai ja naudotis.
Jums lankantis Banko internetinėje svetainėje, per slapukus Bankui atsiunčiama tokia informacija: 
  • Jūsų peržiūrėti puslapiai, žiūrėjimo data ir laikas;
  • Jūsų naudojama naršyklė;
  • Jūsų ekrano raiška;
  • Jūsų operacinė sistema;
  • svetainė, kurioje lankėtės prieš pat mūsų svetainę;
  • Jūsų IP adresas;
  • Jūsų „Java“ versija.
Ši informacija naudojama tik įprastinėms operacijoms atlikti ir statistikos duomenims rinkti, pavyzdžiui, siekiant patobulinti mūsų svetainę.
 
Informuojame, jog iš slapukų gauti duomenys yra tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais. Užtikriname, kad tokie duomenys nėra naudojami rinkti asmeninei informacijai apie Jus. Jokia informacija nėra perduodama ar parduodama trečiosioms šalims.
Jūs bet kada galite savo kompiuteryje išjungti slapukus – tereikia pakeisti atitinkamus naršyklės nustatymus. Tačiau įsidėmėkite, kad išjungus slapukus, gali nebeveikti kai kurios svetainės funkcijos. Jei nepageidaujate iš Banko gauti slapukų, atidarykite savo naršyklės interneto pasirinktis, pasirinkite „Modernių slapukų nustatymai“ (angl. Advanced Cookie Settings) ir įtraukite Banko svetainės adresą į sąrašą svetainių, kurių slapukų nepageidaujate gauti savo kompiuteryje. Taip pat galite nuspręsti ištrinti atskirus slapukus arba visus anksčiau Jūsų naršyklės išsaugotus slapukus.   
Jei, lankydamiesi Banko svetainėje, paprašote, kad su Jumis būtų susisiekta, išsiunčiate mums elektroninį laišką ar, pavyzdžiui, užsisakote brošiūrą, Jūs nurodote savo vardą ir pavardę, galbūt ir elektroninio pašto adresą, telefono numerį, asmens kodą ar kitus asmeninius duomenis. Šiuos duomenis Bankas naudoja tik Jūsų užsakymui atlikti.