Danske Bank A/S Lietuvos filialas įgyvendina projektą „RPA sprendimų vystymas ir diegimas Danske Bank A/S Lietuvos filiale“, kuriam finansavimas skirtas pagal 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonę Nr. 05-001-01-05-05 „Skatinti įmones skaitmenizuotis“. Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ (EGADP) lėšomis.

Projekto tikslas – vystyti ir diegti procesų inovacijas (RPA sprendimus), susijusius su Danske Bank A/S Lietuvos filialo vykdomomis verslo paslaugų centro funkcijomis, automatizuoti vykdomus procesus, didinti darbo efektyvumą, mažinti žemos kvalifikacijos reikalaujančių techninių operacijų apimtį, taip sudarant prielaidas kilti teikiamų paslaugų vertės grandinėje.

Produktas (RPA) leis automatizuoti tokius procesus kaip duomenų surinkimas iš įvairių šaltinių, pvz., skaičiuoklių, el. laiškų, skirtingų banko ar kitų institucijų sistemų, apdoroti surinktus duomenis ir juos automatiškai pateikti banko darbuotojams, sugeneruoti dokumentus, įvesti duomenis į norimas banko sistemas, atlikti mokėjimus ir pan.

Projekto vertė – 356 049,66 Eur
EGADP subsidijos lėšos – 166 487,09 Eur

Projekto trukmė – 2023.06-2025.03