Rinkis laisvę būti savimi

Junkis prie mūsų

Įvairovė ir įtrauktis

Siekiame ugdyti įvairialypę ir įtraukią vidinę kultūrą, puoselėti bendrumo jausmą ir sudaryti lygias galimybes visiems kolegoms. Bendrystę jaučiantys žmonės daug atviriau ir laisviau išreiškia save ir yra linkę inicijuoti pokyčius. Tikime, kad būtent tai padeda mums atskleisti savo darbuotojų stipriąsias puses, o „Danske Bank“ tapti geresniu partneriu savo klientams, partneriams, bendruomenei. 

4b28826d-00090253-07feb02b

 

 


Pavyzdžiai, kaip mes dirbame su įvairove ir įtrauktimi
Įvairovės ir įtraukties taryba

Įkurta globali Įvairovės ir įtraukties taryba, kurią sudaro visų „Danske Bank“ šalių atstovai. Tarybos darbų sąraše – lyčių, amžiaus, rasės ir kitų lygybės principų užtikrinimas, kolegų ir visuomenės švietimas įvairovės ir įtraukties klausimais. 
Lyčių įvairovė banko vadovybėje

 „Danske Bank“ Grupės tikslas – iki 2023 m. pasiekti 35 proc. moterų aukščiausio lygio vadovaujamose pozicijose.
Lyčių neutralumas įdarbinimo procese

Siekiame visiškai eliminuoti lyčių šališkumą įdarbinimo metu, pvz., organizuojame įdarbinimo mokymus vadovams, peržiūrime darbo skelbimus, naudojame tik lyčiai neutralius įdarbinimo kanalus.
Lygios teisės tos pačios lyties šeimoms

LGBT+ šeimoms „Danske Bank“ suteikiamos tokios pačios motinystės, tėvystės ir vaiko priežiūros atostogų bei kitos teisės, kaip ir kitiems darbuotojams.
„Rainbow Network“ bendruomenės

 LGBT+ klausimus visose šalyse, įskaitant Lietuvą, atstovauja į „Vaivorykštės tinklą“ (angl. Rainbow Network) susibūrę darbuotojai.
Instrukcija, skatinanti translyčių asmenų įtrauktį

Instrukcijos tikslas yra remti bei palaikyti translyčius asmenis, įskaitant transseksualius darbuotojus bei kolegas, kurie yra lyties keitimo kelyje bei asmenis, kurie nepriskiria savęs jokiai lyčiai. 
 „Inclusion Day“ renginys


„Danske Bank“ inicijavo  atvirą „Inclusion Day“ renginį, kurį kartu su kitomis šalyje veikiančiomis kompanijomis siekia paversti kasmetiniu, pasirenkant vis kitą įvairovės ir įtraukties temą viešoms diskusijoms ir darbdavių pozicijai išreikšti.Lygių galimybių liniuotė

2021 m. gruodžio mėn. „Danske Bank“ pasinaudojo Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos sukurtu „Lygių galimybių liniuotės“ įrankiu, kurio pagalba gavo 9.1 balo iš 10 įvertinimą.

Įvairovės ir įtraukties politika

Įvairovės ir įtraukties politikos gairės organizacijoje yra pagrindas mūsų pastangoms užtikrinti įtraukią darbo vietą, atspindinčia visuomenę, kurios dalimi esame.

Skaityk daugiau

c3660c6c044342c898a6ef1e80f7a6a0

 

Įvairovė ir įtrauktis: kas tai? 1 dalis

Paprastai ir nuoširdžiai, per visiems puikiai žinomus pavyzdžius, apie įvairovę ir įtrauktį bei jų svarbą, pasakoja „Danske Bank“ kolegos.

Įvairovė ir įtrauktis: kas tai? 2 dalis

Kas iš tiesų yra įtrauktis ir kodėl ji neatsiejama nuo įvairovės? Per paprastus ir visiems puikiai žinomus pavyzdžius, pasakoja „Danske Bank“ Lietuvoje D&I ambasadoriai. 


2573c657-30d2-469d-a517-b9adeea7a48b
1a2eee8e-00090253-d0dec5f4
„Karjeristė” ir „Karjeristas” – ar vienodo svorio sąvokos? Apie ką yra „vyriškos” profesijos, o apie ką – “moteriškos”? Pokalbio metu paklausėte – “Turi vaikiną ar merginą?”, tačiau tai skamba keistai ir dėl to jaučiatės nejaukiai? Tokios situacijos gali nutikti kiekvienam.

Jums taip pat gali būti aktualu