Didelio populiarumo sulaukusios „Danske UNI“ paskaitos sugrįžta su dar daugiau aktualių ir netikėtų temų bei pranešėjų – tikrų savo srities ekspertų iš Lietuvos bei Danijos. Jau lapkričio 29 – gruodžio 3 dienomis „Danske Bank“ ekspertai dalysis žiniomis naujomis temomis: virtualių paskaitų metu išgirsite apie tamsiąją lyderystės pusę, kartu su pranešėjais laužysite klientų aptarnavimo mitus, sužinosite, kaip technologijos gali sumažinti mūsų produktyvumą, susipažinsite su „DevSecOps“ ir gilinsitės į įvairovės bei įtraukties klausimus.

Pirmąjį pranešimą tema „The Dark Side of Leadership“ skaitysiantis „Agile“ konsultantas Vytautas Jasiulevičius kvies pažvelgti į lyderystę ir vadovavimą iš kitos pusės bei nagrinės, su kokiais iššūkiais gali susidurti jauni žmonės, pasirinkę savo karjeros kelią sieti su vadovaujančiomis pareigomis. „Vadovaujančiosios pozicijos šiomis dienomis dažnai yra idealizuojamos ir jaunų žmonių suvokiamos kaip pagrindinis karjeros tikslas. Visgi, ar toks karjeros kelias yra tinkamas kiekvienam? Paskaitos metu kalbėsiu apie iššūkius, su kuriais susiduria vadovai ir būdus, kaip juos įveikti“, – sako V. Jasiulevičius, kurio paskaita vyks lapkričio 29 d.

„Danske Bank“ Verslo partnerių vadybininkė Julija Bogomolnikova kvies kartu griauti mitus, vis dar neapleidžiančius klientų aptarnavimo srityje dirbančių specialistų ir papasakos, kaip gerosios praktikos gali būti pritaikomos ne tik karjeroje, bet ir asmeniniame gyvenime. „Danske UNI“ žiūrovus supažindinsiu su trimis vyraujančiais mitais apie klientų aptarnavimą ir tuo, kaip teisingas požiūris bei mąstysena gali prisidėti ne tik prie klientų ar darbuotojų laimės, bet ir pačios organizacijos kultūros. Taip pat pažadu naudingų patarimų, padėsiančių profesionaliai bendradarbiauti su klientais bei kolegomis“, – apie lapkričio 30 d. vyksiančią paskaitą kalba J. Bogomolnikova.

Michael Emil Olinger, „Danske Bank” veiklos meistriškumo padalinio vadovas, aktyviai įsitraukęs į LGBT+ klausimus atstovaujančią „Danske Bank“ Vaivorykštės iniciatyvinę grupę (angl. Rainbow Network), gruodžio 1 d. kvies diskutuoti įvairovės ir įtraukties temomis pranešime „Five Stages of Inclusion“.

„Danske Bank“ Naujų technologijų, standartų ir infrastruktūros kompetencijos centro (CoE) vadovė Gytė Gedvilaitė-Hansen kvies aptarti, kaip technologijos, kurias diegiame tam, kad galėtume darbus atlikti greičiau, paprasčiau ir kokybiškiau, gali sumažinti mūsų produktyvumą. „Jei naudojame tiek daug technologijų, kodėl nedirbame mažiau?“ – į šį ir kitus klausimus atsakymų su G. Gedvilaite-Hansen ieškosime jau gruodžio 2 d.

Paskutinę paskaitą gruodžio 3 d. ves „DevSecOps“ kompetencijos centro (CoE) vadovas Spyridon Maniotis. Jis padės išsiaiškinti, kas slypi už „DevSecOps“ koncepcijos ir kokią naudą šis darbo metodas suteikia bankininkystės sektoriui.

„Danske UNI“ paskaitų ciklas startavo dar 2020 m. gruodžio mėnesį, kai pandemija aukštyn kojomis apvertė gyvą žinių dalijimąsi, konferencijas bei paskaitas. Per šį laiką „Danske Bank“ ekspertai dalinosi savo žiniomis net 14 skirtingų temų, o paskaitas peržiūrėjo dešimtys tūkstančių žmonių.

  „Danske UNI“ paskaitos bus transliuojamos anglų kalba Danske Bank Lithuania Youtube ir Facebook paskyrose. 

  Projekto naujienas kviečiame sekti ČIA