„Danske Bank“ Lietuvoje vaidmuo visos tarptautinės finansinės grupės veikloje toliau didėja. Bankas į Lietuvą perkelia dalį su didžiausių verslo klientų ir institucijų aptarnavimu susijusių funkcijų. Tai reiškia, kad šalyje veikiančiai „LC&I Lithuania“ (angl. Large Corporates & Institutions) komandai teks atsakomybė plėtoti ryšius su pasaulinėmis kompanijomis, tarp kurių – prestižiniame reitinge „Fortune 500“ besirikiuojančios bendrovės, ir nebankinėmis Europos, JAV, Viduriniųjų Rytų, Azijos ir Okeanijos regionų finansų institucijomis – valstybiniais turto iždais, investiciniais, pensijų, rizikos draudimo fondais.

Kuriant naujas komandas Lietuvoje siekiama optimizuoti didžiųjų klientų aptarnavimo modelį, gerinti klientų patirtį teikiant paslaugas greičiau, kokybiškiau ir efektyviau. „LC&I Lithuania“ komanda per šiuos metus augs beveik dvigubai – nuo 120 iki maždaug 230 darbuotojų, o naujos „LC&I Lithuania Client management” (liet. klientų valdymo) komandos specialistai bus pirmasis kontaktas didžiausiems ir svarbiausiems banko klientams.

Visai „Danske Bank“ Grupei itin reikšmingų procesų patikėjimas Lietuvai yra svarbus įvertinimas mūsų specialistams, kurie jau ne kartą įrodė savo kompetencijas ir profesionalumą. Ne tik prisiimsime naujas atsakomybes, tačiau ir padėsime tobulinti didžiųjų korporacijų ir institucijų aptarnavimo procesus visos grupės mastu. Neabejoju, kad kartu su Šiaurės šalių kolegomis šioje srityje pasieksime puikių rezultatų.

— Giedrė Gečiauskienė, „Danske Bank“ „LC&I Lithuania“ vadovė 

Anot banko atstovės, plečiant „LC&I Lithuania“ padalinį ketinama sukurti nemažai naujų pozicijų, į kurias bus siekiama pritraukti talentingiausius specialistus. G. Gečiauskienės teigimu, plečiamo padalinio veikla yra orientuota į nepriekaištingą aptarnavimo kokybę – tam yra ypač svarbi į klientą orientuotą mąstysena, greita orientacija, gebėjimas kompleksiškai spęsti problemas ir puikūs bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžiai. Tad prisijungti prie naujos klientų valdymo komandos bus kviečiami ypač aukštos kompetencijos specialistai, didžiųjų „Danske Bank“ klientų aptarnavimo vadybininkai ir vadovai.

„Be itin didelio dėmesio klientų ir jų veiklos pažinimui, strateginių tikslų supratimui, aukščiausiems klientų aptarnavimo standartams, plėsimės rizikų srityje ir ieškosime finansinių bei operacinių rizikų specialistų. Taip pat sieksime pritraukti stipriausius rinkoje projektų vadovus, kurie galėtų užtikrintai prisijungti prie reikšmingų Banko klientų projektų“,

– plečiamos komandos kompetencijas akcentuoja G. Gečiauskienė.

Jos teigimu, sulaukiama didelio susidomėjimo naujomis pozicijomis, nes darbas su dideliais tarptautiniais klientais yra įdomus ir suteikia neįkainojamos patirties – nuo bendravimo su visame pasaulyje žinomų įmonių atstovais iki plataus bankinių produktų spektro pažinimo. 
Šiuo metu Lietuvoje yra sutelktos „Danske Bank“ Grupės IT, bankinių operacijų, finansinių nusikaltimų prevencijos, banko veiklos palaikymo ir kitos funkcijos. Iš viso Lietuvoje dirba daugiau nei 4000 darbuotojų.