Atsinešk savo patirtį

Prisijunk prie mūsų!

Nei per anksti, nei per vėlai

Vertiname profesines patirtis ir įgūdžius, pasitikime profesionalais ir esame tikri, kad gyvenimo išmintis įkvepia.
Visgi įvairios išankstinės nuostatos, vyraujantys stereotipai ar diskriminacija dėl amžiaus gali tapti mūsų vidiniu stabdžiu keisti darbą, profesiją, mokytis užsienio kalbų ar atrasti savyje naujų talentų. Norime tave padrąsinti pokyčiui ir drauge keisti šias nuostatas. Juk svarbiausia - smalsumas, noras augti ir ryžtas pokyčiams, o mūsų skirtumai – stiprybė, jungianti bendrus tikslus ir ambicijas.

Darbo pasiūlymai

Turime daugiau nei 200 atvirų darbo pozicijų įvairiose srityse. Kviečiame peržiūrėti mūsų darbo skelbimus, kandidatuoti ir įdarbinti savo sukauptas žinias bei kompetencijas. Jei neturi patirties bankinėje sferoje, visada gali pradėti naują karjeros kelią nuo operacinių funkcijų, įgyti naujų profesinių įgūdžių finansinių nusikaltimų prevencijos srityje.

Pasitikrink savo anglų kalbos žinių lygį

Ne visoms pareigybėms „Danske Bank“ būtina puiki anglų kalba. Mūsų darbo pasiūlymų „About you“ skiltyje yra nurodytas anglų kalbos lygis būtinas toms pareigoms eiti: „Intermediate“, „Upper-Intermediate“, „Advanced“. Pastebime, kad dažnu atveju kandidatai yra linkę nuvertinti savo užsienio kalbos žinias. Todėl, jei abejoji savo anglų kalbos įgūdžiais ir tai yra vienintelė priežastis, dėl kurios vis dar dvejoji kandidatuoti, atlik mūsų partnerio Kalba.Lt parengtą testą. Įsivertinsi savo žinių lygį ir jausies užtikrintai siųsdama (-s) savo CV.

Atlik testą

Kodėl verta prisijungti?

 • Darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra

  Būdami skandinaviškos kultūros organizacija, mes itin vertiname darbo ir asmeninio gyvenimo balansą, poilsio būtinybę bei šeimos prioritezavimą. Suteikiame papildomas penkias apmokamas atostogų dienas, kurios skirtos sveikatinimuisi, poilsiui ar savanorystei.  


   

 • Nuolatinis profesinis ir asmeninis augimas

  Tikime, kad visi žmonės turi neribotą potencialą, tad kiekvienas darbuotojas turi sąlygas augti ir tobulėti. Įvairios mokymosi programos padeda mūsų kolegoms nuolatos ugdyti savo gebėjimus, įgyti naujų talentų ir plėsti savo galimybes. Įmonėje turime mentorystės programą, skatiname mokytis skandinavų kalbų, o šį pavasarį startuoja anglų kalbos akademija. 

 • Konkurencingas atlyginimas

  Itin vertiname finansinę žmogaus laisvę visuose gyvenimo etapuose. Todėl „Danske Bank“  Lietuvoje darbuotojų atlygis yra vidutiniškai du kartus didesnis nei šalies vidurkis.

 • Darbuotojų gerovė

  Manome, kad laimingas darbuotojas – produktyvus darbuotojas. Todėl rūpinamės savo darbuotojų emocine ir fizine sveikata. Nuo pirmos darbo dienos suteikiame privatų sveikatos draudimą bei draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ir kritinių ligų. Finansuojame psichologų konsultacijas bei įmokas į III pakopos pensijų fondą. Darbuotojai nemokamai sportuoja mūsų sporto klube, dalyvauja emocinės sveikatos stiprinimo paskaitose, remiame darbuotojų kūrybines ir sportines iniciatyvas.
 • Įvairi ir įtrauki vidinė kultūra

  Tikime, kad kiekvienas darbuotojas yra unikalus ir turi laisvę būti savimi. Didžiuojamės įvairialype ir įtraukia organizacijos vidine kultūra, puoselėjame bendrumo jausmą ir sudarome lygias galimybes visiems kolegoms, nepaisant jų lyties, amžiaus, išsilavinimo, kitokių pažiūrų, rasės, tikėjimo, seksualinės orientacijos, fizinių galių ar tiesiog kitokios išvaizdos. 2021 m. Lygių galimybių konktrolieriaus tarnyba „Danske Bank“ skyrė 9,1 iš 10 balų, vertinant lygias galimybes darbe. Tai vienas iš aukščiausių rezultatų tarp Lietuvos įmonių.
 • Darbas iš namų arba „Danske“  miestelio

  Kiekvienas darbuotojas ar komanda pasirenka, kokia aplinka ir rutina geriausiai atskleidžia jo potencialą ir leidžia dirbti efektyviausiai. Skiriame vienkartinę išmoką namų biurui įsirengti. O „Danske“ miestelyje esame sukūrę tokią aplinką, kuri būtų pritaikyta įvairiausiems kolegų darbo stiliams ir poreikiams. Miestelyje turime valgyklą, sporto klubą, biblioteką, miego kambarius, meditacijų kambarį, poilsio bei žaidimų erdves, vaikų žaidimų kambarį, erdvę darbui su augintiniais. Požeminiame garaže galime statytis ne tik automobilį, bet ir dviračius, motorolerius, elektrinius paspirtukus. Beje, turime nemokamas elektromobilių įkrovimo stoteles.  

Susiję straipsniai

Facebook twitter linkedin youtube instagram
Content is loading
Show more rows: All table rows are already visible for screen readers.
Show less rows: All table rows are already visible for screen readers.