Išlaisvink savo patirtį

Ryžkis pokyčiams! Mums reikia Tavo išminties.

Prisijunk!

Kurkime pokytį drauge

„Danske Bank“ vertiname įgūdžius ir žinias, pasitikime profesionalais ir esame tikri, kad gyvenimo išmintis įkvepia. Kvietimu išlaisvinti patirtį siekiame atkreipti vyresnio amžiaus žmonių dėmesį – brandžių talentų, sukaupusių ilgametę darbo patirtį bei gyvenimo išmintį. Įvairios išankstinės nuostatos, vyraujantys stereotipai ar diskriminacija dėl amžiaus gali tapti mūsų vidiniu ribojimu ryžtis keisti darbą, profesiją, mokytis užsienio kalbų ar net siekti karjeros. Šios nuostatos, baimės lemia „užsisėdėjimą" darbe, kuriame savęs nerealizuojame. Norime Tave padrąsinti pokyčiui ir drauge keisti šias nuostatas bei neigti stereotipus. Puoselėdami įvairią ir įtraukią organizacijos kultūrą, matome, kad mūsų skirtumai – stiprybė, jungianti bendrus tikslus ir ambicijas. Prisijunk prie mūsų komandos!

Atviros pozicijos

Daugiau nei 150 atvirų darbo pozicijų įvairiose srityse. Ateik ir pritaikyk savo sukauptą patirtį bei kompetencijas žinomoje sferoje. O galbūt nori pradėti naują karjeros kelią, įgyti naujų profesinių įgūdžių ar sustiprinti anglų kalbos žinias? Čia kiekvienas gali realizuoti save ir išlaisvinti savo patirtį. 

Kodėl verta prisijungti?

 • Darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra

  Būdami skandinaviškos kultūros organizacija, mes itin vertiname darbo ir asmeninio gyvenimo balansą, poilsio būtinybę bei šeimos prioritezavimą. Suteikiame papildomas penkias apmokamas atostogų dienas, kurios skirtos sveikatinimuisi, poilsiui ar savanorystei.  


   

 • Nuolatinis profesinis ir asmeninis augimas

  Tikime, kad visi žmonės turi neribotą potencialą, tad kiekvienas darbuotojas turi sąlygas augti ir tobulėti. Įvairios mokymosi programos padeda mūsų kolegoms nuolatos ugdyti savo gebėjimus, įgyti naujų talentų ir plėsti savo galimybes. Įmonėje turime mentorystės programą, skatiname mokytis skandinavų kalbų, o šį pavasarį startuoja anglų kalbos akademija. 

 • Konkurencingas atlyginimas

  Itin vertiname finansinę žmogaus laisvę visuose gyvenimo etapuose. Todėl „Danske Bank“  Lietuvoje darbuotojų atlygis yra vidutiniškai du kartus didesnis nei šalies vidurkis.

 • Darbuotojų gerovė

  Manome, kad laimingas darbuotojas – produktyvus darbuotojas. Todėl rūpinamės savo darbuotojų emocine ir fizine sveikata. Nuo pirmos darbo dienos suteikiame privatų sveikatos draudimą bei draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ir kritinių ligų. Finansuojame psichologų konsultacijas bei įmokas į III pakopos pensijų fondą. Darbuotojai nemokamai sportuoja mūsų sporto klube, dalyvauja emocinės sveikatos stiprinimo paskaitose, remiame darbuotojų kūrybines ir sportines iniciatyvas.
 • Įvairi ir įtrauki vidinė kultūra

  Tikime, kad kiekvienas darbuotojas yra unikalus ir turi laisvę būti savimi. Didžiuojamės įvairialype ir įtraukia organizacijos vidine kultūra, puoselėjame bendrumo jausmą ir sudarome lygias galimybes visiems kolegoms, nepaisant jų lyties, amžiaus, išsilavinimo, kitokių pažiūrų, rasės, tikėjimo, seksualinės orientacijos, fizinių galių ar tiesiog kitokios išvaizdos. 2021 m. Lygių galimybių konktrolieriaus tarnyba „Danske Bank“ skyrė 9,1 iš 10 balų, vertinant lygias galimybes darbe. Tai vienas iš aukščiausių rezultatų tarp Lietuvos įmonių.
 • Darbas iš namų arba „Danske“  miestelio

  Kiekvienas darbuotojas ar komanda pasirenka, kokia aplinka ir rutina geriausiai atskleidžia jo potencialą ir leidžia dirbti efektyviausiai. Skiriame vienkartinę išmoką namų biurui įsirengti. O „Danske“ miestelyje esame sukūrę tokią aplinką, kuri būtų pritaikyta įvairiausiems kolegų darbo stiliams ir poreikiams. Miestelyje turime valgyklą, sporto klubą, biblioteką, miego kambarius, meditacijų kambarį, poilsio bei žaidimų erdves, vaikų žaidimų kambarį, erdvę darbui su augintiniais. Požeminiame garaže galime statytis ne tik automobilį, bet ir dviračius, motorolerius, elektrinius paspirtukus. Beje, turime nemokamas elektromobilių įkrovimo stoteles.  

Mūsų kolegos


 • Prie Danske Bank“ komandos prisijungiau prieš 7 mėnesius. Iki tol 24 metus dirbau vienoje organizacijoje, kurioje nuolat augau, bet atėjo laikas ir poreikis pokyčiams. Po daugelio metų dalyvauti darbo pokalbyje kaip kandidatui buvo šioks toks iššūkis, tačiau pasitikėjimą skatino sukauptos žinios ir patirtis, bei pozityvus požiūris į patį pokytį – kad tai naujos, įdomios pradžios galimybė. Prisijungusi įsitikinau, kad deklaruojamos vertybės nėra tik žodžiai, bet yra tikra, gyva vidinė kultūra – atviros diskusijos, įtraukimas, pagarbus požiūris į kiekvieną darbuotoją, jo nuomonės išklausymas, vertinimas. Įspūdį daro ir darbuotojams suteikiamos realios ir svarios papildomos naudos, lanksčios darbo sąlygos, moderni ir patogi darbo aplinka.

  Jurgita Dauskurdienė
  Nostro ir vertybinių popierių suderinimo komandos vadovė
  27 metų patirtis, 4 mėn. Danske Bank