„Dinamiškas“ – kupinas energijos, entuziazmo, gyvybės, gyvenimo džiaugsmo ir sveiko požiūrio į aplinką. Mums tai skamba pažįstamai, nes būtent tokioje aplinkoje dirbame kasdien. Bet nuo šiol tai žino ir visa Europa – „Danske Bank“ Lietuvoje iš Varšuvoje vykusių „CEE Business Services“ apdovanojimų grįžo su „The most virbant workplace“ („Gyvybingiausios darbo vietos“) įvertinimu.

 

Nenuostabu, kad pasklidus žiniai apie tarptautinį įvertinimą, pašniukštinėti ar neturime laisvų darbo vietų suskubo ir tie, kuriems pasiduoda blogio jėgos ir darbo pasaulyje netrūksta – dirbti „Danske Bank“ nori net superherojai. Ir nesunku tuo patikėti, juk turime viską, ko reikia dinamiškiausiai darbo vietai.

 

 

Poilsio zonas, kuriose ramiai žvelgiant į Vilniaus panoramą gimsta idėja sukurti kažką naujo.

 

Žaidimų kambarius, leidžiančius skleistis kūrybiškumui.

 

Sporto klubą, kad treniruotume ne tik protą, bet ir raumenis.

 

Miego kambarius, kuriuose restartuojasi mintys, o gal net susapnuojami Gedimino sapno verti projektai.

 

Kolegas, kurie ne tik kuria pažangią ateitį, bet ir yra pasiruošę mesti tau iššūkį stalo žaidimų turnyre ar pasiūlyti prisijungti prie Helovyno filmų maratono peržiūros.

  

 

Dinamiškiausiųjų vardo kategorijoje buvome nominuoti drauge su 11 kitų pretendentų, tarp kurių geriausiųjų eilutėje rikiavosi ir toks „sunkiasvoris“ pasaulinis pusryčių kulto kūrėjas kaip „Kellog‘s“ (garbė pusrytiniams kukurūzų dribsniams!)

 

Visgi, apdovanojimas atsidūrė mūsų rankose.

 

Sulaukti tarptautinio įvertinimo – smagu, tačiau neslėpkime – nesame nustebę. Kai sudėtingus sprendimus ir komforto zoną palikti priverčiančius iššūkius priimame kaip žaidimą – dinamiškumas tampa kasdienybe, o ne siekiamybe.

 

Ir vis dėlto, didžiausiu laimėjimu laikome ne tai, kaip mus vertina profesionalų komisijos, sudaryti reitingai ar apklausos, o tai, ką apie mus mano darbuotojai. Plačiai besišypsantys, visas galimybes išnaudojantys ir savo darbą mylintys ateities kūrėjai, kuriems smagu dirbti kartu – svarbiausias tikslas.