• Didmeninės bankininkystės paslaugų komandas sudaro 450 savo srities specialistų, kasdien dirbančių su didžiausiais „Danske Bank“ klientais.

  • Čia darbuojasi finansų, mokėjimų, duomenų valdymo, finansų rinkų paslaugų specialistai.

  • Darbo pobūdis šioje srityje – itin dinamiškas ir atsakingas. Didžiulius pinigų srautus valdantys profesionalai yra ypač vertinami rinkoje.

  • Šiuo metu didmeninės bankininkystės paslaugų komanda ieško pastiprinimo ir kviečia prisijungti obligacijų atsiskaitymų, akcijų atsiskaitymų ir rinkos duomenų valdymo specialistus. Laisvas pozicijas rasi čia!

Milijardinės pinigų sumos, intensyvus darbo tempas ir reikšminga klaidos kaina jų negąsdina, o motyvuoja ir skatina dar stipriau gilintis į sritį, kurioje kasdien dirba. „Danske Bank“ didmeninės bankininkystės paslaugų komandas sudaro 450 darbuotojų, atsakingų už finansinių paslaugų teikimą didžiausiems banko klientams. Šios srities vadovė Lietuvoje Giedrė Gečiauskienė tikina, kad šis darbas nestokoja iššūkių, tačiau sėkmingai didmeninės bankininkystės paslaugų srityje dirbantys specialistai – itin vertinami visoje rinkoje.

Didmeninės bankininkystės paslaugų komandų klientai – didelės įmonės ir finansinės institucijos Danijoje bei kitose Europos šalyse. Sklandų paslaugų teikimą pasitelkiant įvairius finansinius instrumentus jiems užtikrina „Danske Bank“ darbuotojai, kurių atsakomybių ir veiklos sritis galima suskirstyti į keletą grupių.

„Maždaug penktadalis mūsų kolegų yra mokėjimų specialistai, dirbantys su įvairiomis rinkomis ir atliekantys mokėjimus atitinkamomis valiutomis. Dar penktadalis teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, tiesiogiai susijusias su didžiųjų korporacijų bei institucijų pinigų srautų valdymu ir prekybos finansavimu. Likusi darbuotojų dalis – trys penktadaliai – yra finansų rinkų paslaugų specialistai, atsakingi už įvairių finansinių instrumentų aptarnavimą ir užtikrinimą, kad visi klientų finansiniai sandoriai įvyktų laiku ir sklandžiai,“ – apie didelę komandą pasakoja G. Gečiauskienė. 

Ji pastebi, kad didmeninės bankininkystės paslaugų komandos nariai turi jaustis komfortabiliai dirbdami su didžiulėmis pinigų sumomis, nes tai sukuria ir didelę atsakomybę. Nors toks dinamiškas ir itin atsakingas darbas yra tinkamas ne visiems, puikiai šioje srityje save realizuojantys darbuotojai yra itin vertinami tiek pačioje organizacijoje, tiek už jos ribų. Didmeninės bankininkystės paslaugų komanda pernai sulaukė puikaus įvertinimo - buvo pripažinti geriausias finansų rinkų paslaugas teikiančia komanda Šiaurės šalių regione. 

„Mūsų darbą galima puikiai iliustruoti paprastu pavyzdžiu. Įsivaizduokime, kad Europoje veikiantis klientas perka įmonę ar gamyklą Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir turi atsiskaityti iki dienos pabaigos. Galbūt klientas tam pirko JAV dolerių ir gal dar draudėsi finansines rizikas. Mūsų pareiga užtikrinti, kad visi susiję sandoriai įvyktų sklandžiai ir laiku, lėšos iškeliautų sklandžiai ir klientas galėtų užbaigti sandorį laiku. Šiandien penktadienis, klientas ir pardavėjas yra skirtingose laiko zonose, situacijoje dalyvauja skirtingi mūsų bankai partneriai, tad jei mūsų pusėje kas nors neįvyks taip, kaip tikėtasi, sandoris gali žlugti. Klaidos tolerancija mūsų darbe yra itin maža, nes jos pasekmės – labai didelės ir brangios,“ – pasakoja G. Gečiauskienė.

Pasak G. Gečiauskienės šis darbas pasižymi sparčiu tempu ir reikalauja ypač gilaus savo srities išmanymo, tad „Danske Bank“ investuoja į darbuotojų kompetencijų kėlimą, padeda įgyti reikalingus sertifikatus. 

„Ieškodami darbuotojų atsižvelgiame į turimą išsilavinimą – komandą dažniausiai papildo darbuotojai, įgiję aukštąjį išsilavinimą ekonomikos, finansų ar panašiose srityse. Visgi, universitetinis išsilavinimas būtinas ne visoms mūsų siūlomoms pozicijoms. Mes patys auginame darbuotojus, padedame jiems gauti reikiamus sertifikatus. Didelį dėmesį skiriame minkštiesiems įgūdžiams –  gebėjimui dirbti komandoje, greitai reakcijai, lengvam prisitaikymui prie aplinkos, kuris yra itin svarbus dinamiškam mūsų darbo pobūdžiui,“ – kalba G. Gečiauskienė.

Šiuo metu didmeninės bankininkystės paslaugų komandos ieško pastiprinimo ir kviečia prisijungti obligacijų atsiskaitymų, akcijų atsiskaitymų, rinkos duomenų valdymo ir kitus specialistus. Tikimasi, kad naujieji kolegos bus patyrę savo srities profesionalai, turintys žinių apie finansus ir finansų rinkas, gebantys dirbti su įvairiais šaltiniais ir duomenų bazėmis. Galbūt šiuo metu svarstai apie karjeros pokyčius ir norėtum prisijungti prie „Danske Bank“ komandos? Daugiau informacijos rasi čia!