• Bendradarbiavimo ir produktyvumo komandos misija – įgalinant naujausias technologijas prisidėti prie lengvesnės ir patogesnės „Danske Bank“ darbuotojų kasdienybės.

  • Komandą sudaro trys dešimtys savo srities specialistų: produktų vadovų, programuotojų, platformų inžinierių ir sprendimų architektų.

  • Komandos nariai kasdien dirba su svarbiausiais šių dienų bendradarbiavimo įrankiais: „Teams“, „Yammer“, „SharePoint“, „Outlook“, „Office“, „Skype“, „Telepresence“ kambariais ir kt.

  • Bendradarbiavimo ir produktyvumo komanda turi galimybę pastebėti aktualiausias tendencijas ir pristatyti jas organizacijai, prisidėdami prie dar efektyvesnių ir sklandesnių procesų.

„Outlook”, „Teams“, „Yammer“, „SharePoint“ – vieni iš įrankių, be kurių sklandžiai nepraeitų ko gero nė viena darbo diena. Ir nors prieš keletą metų apie juos beveik nekalbėjome, šių dienų kontekste – tai nepakeičiama galimybė bendrauti ir net dirbant per nuotolį išlaikyti tvirtus ryšius organizacijoje. „Danske Bank“ šia sritimi rūpinasi Bendradarbiavimo ir produktyvumo komanda, kurių misija – įgalinant naujausias technologijas prisidėti prie lengvesnės ir patogesnės darbuotojų kasdienybės.

„Danske Bank“ Bendradarbiavimo ir produktyvumo srities vadovas Liudas Gulbinas pastebi, kad per pastaruosius du metus bendradarbiavimo įrankiai tapo svarbesni nei kada nors anksčiau. 

„Mūsų komanda atsakinga už visus pagrindinius įrankius, kuriais darbuotojai naudojasi kasdieną. Jei anksčiau buvo svarbu žinoti, kad esame technologiškai pažangūs ir prireikus galime patogiai bendrauti su kolegomis užsienio šalyse, šiandien, kai nuotolinis darbas tapo įprasta norma, bendradarbiavimo įrankiai yra būtini sėkmingam ir sklandžiam veiklos vykdymui“, – kalba Liudas. 

„Teams“, „Yammer“, „SharePoint“, „Outlook“, „Office“, „Skype“, „Telepresence“ kambariai, tiesioginės transliacijos – tai tik dalis įrankių, kuriuos organizacijoje įdiegė ir sklandų jų veikimą užtikrina  Bendradarbiavimo ir produktyvumo komanda, kurią sudaro apie 30 žmonių. Čia dirba produktų vadovai, programuotojai, platformų inžinieriai ir sprendimų architektas – specialistai, kuriuos žavi nuolat tobulėjanti ir itin perspektyvi sritis. 

„Sritis, kurioje dirba mūsų komanda yra išties patraukli – čia susijungia apčiuopiami pokyčiai ir naujausios technologijos. Šių dienų kontekste bendradarbiavimo įrankių valdymas įgauna dar didesnę svarbą, o šios srities specialistų poreikis ateityje taip pat augs. Pastebime, kad darbo galimybės mūsų komandoje labai domina jaunus žmones, kuriems įgijus patirties dirbant su naujausia įranga ir technologiniais produktais atsiveria itin plačios galimybės“, – pasakoja Liudas. 

Jis taip pat pastebi, kad Bendradarbiavimo ir produktyvumo komandą sudaro skirtingų kompetencijų darbuotojai. Platformų inžinieriai pasižymi giliu informacinių technologijų išmanymu, o produktų vadovai yra puikiai įvaldę vadybos meną, leidžiantį vystyti produktą ir pristatyti jį organizacijai.

Liudo teigimu, jų komanda gali vieni pirmųjų pastebėti ir aktualias šių dienų tendencijas, susijusias su bendradarbiavimu organizacijoje.

„Kai pandemijos pradžioje užsidarė biurai, „Skype“ skambučių skaičius išaugo keturis kartus. Taip pat kolegos, norėdami matyti vieni kitus ir neprarasti ryšio, gerokai aktyviau pradėjo naudotis vaizdo skambučių funkcija, nors iki pandemijos dominavo garso skambučiai. Pastebimas ir ženkliai padidėjęs mobilumas – apie 7 tūkst. darbuotojų aktyviai naudojasi „Teams“ įrankiu mobiliuosiuose įrenginiuose. Kolegos puikiai suderina produktyvų darbą ir pasivaikščiojimą gryname ore, išvykas už miesto. Neabejoju, kad šie nauji įpročiai niekur nedings ir ateityje“, – pastebėjimais dalijasi Liudas.

Bendradarbiavimo ir produktyvumo komandos vadovas ypač didžiuojasi greičiau nei planuota įdiegtu „Teams“ įrankiu, kurį puikiai priėmė visi „Danske Bank“ darbuotojai. Artimiausiuose komandos planuose – „Teams live events“ įrankio įdiegimas organizacijoje, kuris tiesiogines transliacijas leis stebėti net iki 10 tūkst. žmonių.

Ar tu taip pat puikiai valdai pažangiausius bendradarbiavimo įrankius, seki aktualiausias tendencijas ir nė dienos neįsivaizduoji be „Teams“ ar „Yammer“? Norėtum tapti Bendradarbiavimo ir produktyvumo komandos dalimi ir augti ypač perspektyvioje srityje? Kandidatuok čia