Jau įsitikinome, kad pas mus norėtų dirbti net superherojai (kuriuos mielai priimtume į kompaniją), bet pirmiausia rūpinamės, kad svajonių darbo vietą „Danske Bank“ rastų savo srities profesionalai. O tai mums sekasi – po bendru stogu idėjomis ir darbais dalijasi net 3000 talentų.

 

Per praėjusius metus mums pavyko sukurti daugiau nei 500 naujų darbo vietų ir atsidurti daugiausiai darbo vietų sukūrusių didžiausių Lietuvos darbdavių sąraše, o finansų sektoriuje tradiciškai išlaikėme aukščiausią poziciją. Ir čia mums tikrai ne lubos – šiais metais įdarbinimo tempai nelėtės.

 

Net ir šiandien, užėjus į mūsų karjeros puslapį galima rasti beveik 100 laisvų darbo pozicijų: nuo pirmųjų praktikanto laiptelių tolimesnės karjeros bankininkystėje link iki patyrusių įvairių sričių ekspertų ar lyderio savybėmis pasižyminčių ir užtikrintai tikslo siekiančių vadovų.

 

Lietuvoje veikia dauguma „Danske Bank“ grupės funkcijų, todėl svajojantiems prisijungti prie ateities bankininkystės technologijų kūrėjų, karjeros galimybes galime pasiūlyti net ir nišinių profesijų atstovams. Mūsų kasdienybė neįsivaizduojama be duomenų mokslininkų, kurie milžiniškus informacijos srautus valdo it dirigentas orkestrą, įvairių sričių ir lygių analitikų, procesų tobulinimo, pokyčių valdymo, automatizavimo ir technologines gudrybes išmanančių specialistų, BI analitikų, septynis žingsnius į priekį numatančių strateginių konsultantų ar tikrų detektyvų – pinigų plovimo prevencijos specialistų. Skirtingų sričių profesionalus ir minčių įvairovę laikome savo išskirtinumu.

 

Didžiuojamės ir savo kolegų ištreniruotais protais – „Danske Bank“ Lietuvoje žiniomis dalijasi 100 universitetų išsilavinimą įgiję ir per 100 profesijų turintys darbuotojai. Tai mums leidžia kasdien mokytis vieniems iš kitų ir pažinti skirtingas kultūras. Dauguma komandų paslaugų centruose yra tarptautinės – vieną padalinį sudaro Lietuvoje, Danijoje ar kitose Šiaurės šalyse dirbantys kolegos. Ar įsivaizduojate geresnę vietą, kurioje susipynus skirtingoms patirtimis ir kultūroms galima tobulinti ne tik profesinius, bet ir asmeninius įgūdžius? (Mes irgi ne).

 

O dabar – šiek tiek statistikos

 

  • Praėjusiais metais dažniausiai mūsų komandą pildė šių profesijų kolegos: operacijų specialistai, vyresnieji operacijų specialistai, įvairaus lygmens programinės įrangos kūrėjai, testuotojai bei verslo analitikai.
  • 2018-uosius pradėjome su 2375 darbuotojais Lietuvoje, o užbaigėme su 2891. Augimas – beveik 22proc.!
  • Iš viso per praėjusius metus sukūrėme 516 naujų darbo vietų ir įgijome tiek pat naujų kolegų.
  • Apie 150 darbuotojų šiuo metu džiaugiasi tėvystės džiaugsmais.
  • Atvirų skirtingu pozicijų turime daugiau kaip 100.

Skirtingi žmonės, kuriantys ateitį – mūsų stiprybė ir unikalumas.